Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak logować się na różne konta fb z jednego komputera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak logować się na różne konta fb z jednego komputera? (/Temat-Jak-logowac-sie-na-rozne-konta-fb-z-jednego-komputera-148850)

Strony: 1 2


Jak logować się na różne konta fb z jednego komputera? - kornik36 - 05-07-2017 19:35

Witam,
jak logować się na kilka kont z jednego komputera?
Macie jakieś metody?
Dodam że nie mam mobilnego internetu ze zmiennym ip. Sad


RE: Jak logować się na różne konta fb z jednego komputera? - rachman - 05-07-2017 21:05

Są darmowe startery przecież do netu mobilnego Wink
Poza tym logować się można z jednego IP na wiele kont. Z tym ze fejs wtedy wie że te konta są 1 osoby po prostu. To problem? Jak tak to zmieniaj IP, czyść cookies, a najlepiej używaj różnych przeglądarek np. w wersji portable Wink


RE: Jak logować się na różne konta fb z jednego komputera? - kornik36 - 06-07-2017 14:29

(05-07-2017 21:05)rachman napisał(a):  Są darmowe startery przecież do netu mobilnego Wink
Poza tym logować się można z jednego IP na wiele kont. Z tym ze fejs wtedy wie że te konta są 1 osoby po prostu. To problem? Jak tak to zmieniaj IP, czyść cookies, a najlepiej używaj różnych przeglądarek np. w wersji portable Wink

Dzięki, właśnie z tego co pamiętam to regulamin fb mówi że można mieć jedno konto na osobę.
I jak będzie się logować w krótkim czasie na różne konta to mogą wyskoczyć blokady, weryfikacje itp.
Ma ktoś jakieś rozwiązanie?


RE: Jak logować się na różne konta fb z jednego komputera? - maverick - 06-07-2017 14:40

W przeglądarce Opera jest VPN, który będzie Ci twoje IP zmieniał.

Druga opcja i lepsza niż pierwsza to sciagnij darmową wersję Cyber Ghost VPN. Jest po polsku, możesz sobie tam przełączać kraje, z jakich niby się logujesz. Z tego co pamiętam, wersja free... strony www trochę wolno chodzą. Ja wykupiłem premium i wszystko szybko chodzi. Ponadto jest o wiele więcej krajów. Często są promocje i program można tak do stówki kupić na rok. Ogólnie polecam, korzystam już kilka lat i jestem bardzo zadowolony. :-)


RE: Jak logować się na różne konta fb z jednego komputera? - shf - 06-07-2017 23:09

jak logowac?

W tryb incoghnito na chrome i vla la Big Grin czasami na 5-6 fake kontach siedze tak i wszystko git.


RE: Jak logować się na różne konta fb z jednego komputera? - maniek250 - 07-07-2017 00:39

ogarnięcie mobilnego netu to nie problem na olx idzie kupić modem za grosze i np. Plus daje bodajże 200 Gb nocnego transferu za 10 zł i śmigasz Big Grin tylko że po nocach Wink

Ostatnio podpisałem umowę na abonament z play i dostałem dodatkową kartę ze 100 gb lte na 3 miesiące więc na jakiś czas mam z głowy Big Grin


RE: Jak logować się na różne konta fb z jednego komputera? - kornik36 - 07-10-2017 23:14

Wiecie jak to jest w cyber ghost vpn? Jak łączę się jako Rumunia to dają mi adres np. 666.666.66.66 a jak innym razem się łączę jako Rumunia to nie koniecznie dają ten sam czasem się zmienia i dają mi adres np. 666.100.10.10 i wtedy na Facebooku po powtórnym zalogowaniu wyskakuje komunikat że ostatnio logowałem się z innego ip i żebym zalogował się na tamtym i potwierdził że to ja. A przecież to nie ode Mnie jest zależne jakie ip dostanę.
Macie podobnie? Jak sobie z tym radzicie?

A drugie pytanie to jak kupię adresy IP proxy prywatne to one się nadadzą do logowania na fb? Smile
Bo raczej jak kupię współdzielone to będą mi wymieniać i fb wykryje że loguję się z różnych adresów IP.


RE: Jak logować się na różne konta fb z jednego komputera? - Maro - 08-10-2017 08:03

PRoxy ELITE musi byc aby nie bylo widoczne ze to jest proxy. I adres kupic musisz na dany czas.


RE: Jak logować się na różne konta fb z jednego komputera? - mysc - 08-10-2017 11:52

Logowania sie z adresów IP z różnych lokalizacji to pewne weryfikacje - takie zachowania podpadają pod filtr (ta sama osoba loguje się z wielu lokalizacji - to na pewno ona?).

Moim zdaniem zmiany IP są bezsensowne, ja czyszcze tylko cookies - tak samo polecam każdemu, kto o to pyta Smile Gdyby IP miało wielkie znaczenie, jak wytłumaczysz osiedla/wsie z internetem kablowym z jednym IP?Smile Tam też przecież wszyscy mają FB Smile


RE: Jak logować się na różne konta fb z jednego komputera? - kornik36 - 10-10-2017 13:45

(08-10-2017 08:03)Maro napisał(a):  PRoxy ELITE musi byc aby nie bylo widoczne ze to jest proxy. I adres kupic musisz na dany czas.

A jak kupię prywatne proxy np. tu 3proxy/12zł/miesięcznie https://prywatne.proxymarket.pl/googlepriv.php to nie nada się do obsługi facebooka? Musi być koniecznie "Proxy ELITE"?
Na dany czas? Czyli np. na miesiąc tak? Jeśli o to chodzi, to wiem o tym. Wink

(08-10-2017 11:52)mysc napisał(a):  Logowania sie z adresów IP z różnych lokalizacji to pewne weryfikacje - takie zachowania podpadają pod filtr (ta sama osoba loguje się z wielu lokalizacji - to na pewno ona?).

Moim zdaniem zmiany IP są bezsensowne, ja czyszcze tylko cookies - tak samo polecam każdemu, kto o to pyta Smile Gdyby IP miało wielkie znaczenie, jak wytłumaczysz osiedla/wsie z internetem kablowym z jednym IP?Smile Tam też przecież wszyscy mają FB Smile

Dzięki masz rację, z tym logowaniem z różnych lokalizacji, choć jak ktoś jest na wakacjach i zaloguje się z kafejki internetowej a tam inne ip to ciężko potem po powrocie do domu udowodnić fejsbukowi że logowałem się z kafejki we Włoszech. XD

To jak myślisz ile kont można obsłużyć na jednym ip na jednym kompie przy czyszczeniu cookies? Bo wiem że tak do +/- 5 może dać radę ale już więcej to różnie było z weryfikacjami.