Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opinie MyLead - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: Opinie MyLead (/Temat-Opinie-MyLead-148804)

Strony: 1 2


RE: Opinie MyLead - setineq - 09-07-2017 18:10

(06-07-2017 14:36)adi_hq napisał(a):  Co do ceny SMS tak trzeba.

Ogólnie polecam sms/ivr wg. mnie można nieźle zarobić.
Co do programów przydały by się takie, gdzie użytkownik nie musiałby płacić (podanie adresu nr tel itp.)
Przydało by się więcej programów, gdzie użytkownik na 100% coś otrzyma np. dietalux

Kolego, jak nie jesteś w temacie to proszę nie wypowiadaj się.


RE: Opinie MyLead - imadlo - 15-08-2017 10:01

Też korzystam z MyLead od około pół roku, na razie zarobki nie są duże ale zawsze coś wskoczy, więc jak najbardziej polecam, dużo możliwości i łatwość obsługi to dla mnie najważniejsze atuty.


RE: Opinie MyLead - sprzetok - 18-08-2017 16:15

Hej, wrzuce pare słów o MyLead ,jako że na stałę jestem związany z inna siecią LeadNetwork, miałem okazje testować serwis MyLead przez jakis czas podczas zawirowań SMS.

Plusy serwisu:

to duża ilosc programów, w tym SMS
dobre wsparcie ze strony supportu (dla osób posiadających strony,naprawa usterek w trybie exp.)
dobry panel statystyk
usługa IVR z najwyższą stawką na rynku.

Minusy

Nie zauważyłem


Pozdrawiam Was serdecznie


RE: Opinie MyLead - wojtal0 - 07-12-2017 17:22

MyLead Król <3 dzialam na roznych lydowniach z podobnymi statami, tu jestem od roku prawie 40 tysiecy zarobione, wyplaty zawsze w moment takze polecam


RE: Opinie MyLead - fusek - 11-12-2017 12:14

Testuje i moge naposac tak;

Nie wiem skad u was taki optymizm ; ale u mnie poki co 600 uu 0 leadow.
U konkurencji w moedzyczasie na tych samych linkach i formie promocji wpdly 2 leady. Heh