Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opinie MyLead - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: Opinie MyLead (/Temat-Opinie-MyLead-148804)

Strony: 1 2


Opinie MyLead - mcmaks - 04-07-2017 16:44

Jakie macie opinie dotyczace mylead ?


RE: Opinie MyLead - albercig - 04-07-2017 17:11

Zarabiam od roku, bardzo dobrze mi tam. Miła atmosfera, dobre stawki, 0 cięć.
Sprawdzałem kiedyś e forsę i firesuba dla porównania i po przemyśleniu MyLead znacznie góruje nad innymi serwisami, oczywiście to tylko moja opinia Smile Ja bardzo polecam, niedługo będą wysyłać gadżety więc jak coś zarobisz to dostaniesz Big Grin Jak coś to pisz pw, odpowiem na pytania


RE: Opinie MyLead - painstream - 04-07-2017 17:28

Według mnie najlepszy serwis jeżeli chodzi o zarabianie przez internet. Wiele opcji promowania, wieeele konkursów, Support dostępny w dni robocze który odpisuje natychmiastowo, wypłaty podobnie - są realizowane bardzo szybko. Atmosfera jest tam najlepsza, praktycznie każdy użytkownik zostaje zapamiętany, czasami można się z czegoś pośmiać na chacie, porozmawiać o sposobach promocji. Zapraszamy! Wink


RE: Opinie MyLead - mysc - 04-07-2017 19:35

@[mcmaks], możesz śmiało działać i się nie zastanawiać Smile Dużo stawek (w tym odnowienia), gotowe programy, mentor serwisowy (który na pewno bardzo chętnie Ci pomoże w razie problemów), no i dodatkowo oferty afiliacyjne Smile

Pomimo terminu NET14, wypłatę zleciłem dzisiaj - i już dzisiaj ją otrzymałem Smile Duży plus za taki czas realizacji Smile


RE: Opinie MyLead - albercik123 - 04-07-2017 19:42

A da się tam stworzyć inne konkursy niż są obecnie? Np. Wygraj szafę czy coś w ten deseń?


RE: Opinie MyLead - P1T3K - 05-07-2017 16:58

Również mogę śmiało polecić MyLead. Według mnie serwis ten jest numer 1. Wszystko przebiega błyskawicznie, z wypłatami nigdy nie było problemu, co jest ważne. Support na medal, są bardzo cierpliwi Lol .
Co do programów, jest duży wybór. Każdy znajdzie coś dla siebie, a w razie problemów, zawsze może liczyć na Support. Ogólnie, póki co nie ma serwisu, który mu dorówna Smile


RE: Opinie MyLead - setineq - 06-07-2017 00:16

Ta serwis numer 1. "Biore udział w konkursie i nabywam dostęp do najlepszego portalu, koszt SMS 30,75" xD

konwersja 0,50%? pozdrawiam


RE: Opinie MyLead - Wojo-MyLead - 06-07-2017 09:22

@[albercik123]

Jeśli masz pomysł na konkretny konkurs, możemy przygotować dla Ciebie LP. Zapraszam do kontaktu Smile


@[setineq]

Koszt SMS przy MO jest wymogiem operatorów i każdy serwis musiał go wprowadzić. Jednak MO to nie jedyny sposób na zarobek w naszym serwisie. Udostępniamy również MT z multiweryfikacją, IVR, SMS Czat oraz programy afiliacyjne.


RE: Opinie MyLead - adi_hq - 06-07-2017 14:36

Co do ceny SMS tak trzeba.

Ogólnie polecam sms/ivr wg. mnie można nieźle zarobić.
Co do programów przydały by się takie, gdzie użytkownik nie musiałby płacić (podanie adresu nr tel itp.)
Przydało by się więcej programów, gdzie użytkownik na 100% coś otrzyma np. dietalux


RE: Opinie MyLead - Wojo-MyLead - 07-07-2017 15:50

Cytat:Co do programów przydały by się takie, gdzie użytkownik nie musiałby płacić (podanie adresu nr tel itp.)
Posiadamy w swojej ofercie programy afiliacyjne rozliczane w modelu CPL, gdzie aby zdobyć lead-a wystarczy pozyskać dane klienta zainteresowanego daną ofertą Smile