Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kryptowaluty, HYIP i OgAds - czyli to zaraz wybuchnie... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kryptowaluty, HYIP i OgAds - czyli to zaraz wybuchnie... (/Temat-Kryptowaluty-HYIP-i-OgAds-czyli-to-zaraz-wybuchnie-148793)

Strony: 1 2


RE: Kryptowaluty, HYIP i OgAds - czyli to zaraz wybuchnie... - k4rol - 09-07-2017 15:32

Obecna sytuacja na giełdach was denerwuje irytuje inni z kolei się poddadzą i zrezygnują z przygody jaka jest inwestowanie online. Przypomnę wam tylko cierpliwość to klucz do sukcesu. Ja natomiast dokupuje waluty Smile


RE: Kryptowaluty, HYIP i OgAds - czyli to zaraz wybuchnie... - Keyy_MM - 09-07-2017 22:39

Dokup pod koniec lipca, będzie większy dołek, ale teraz też nie jest źle jak kupujesz na longterm.


RE: Kryptowaluty, HYIP i OgAds - czyli to zaraz wybuchnie... - Keyy_MM - 12-07-2017 10:21

2017.07.10-12


Od wczoraj zacząłem porządnie pracować na OgAds czego widać efekty bo dniówka prawie 10$. Mam zamiar utrzymywać się cały czas w okolicach 10$ jeśli chodzi o tą część mojego zarobku.

[Obrazek: uDXqiI4PTSiNeWu_JwsDnw.png]


W HYIP narazie brak nowych inwestycji. Drugi pogram w którym byłem padł po osiągnięciu przeze mnie 28% ROI. Trzecia platforma obecnie prosperuje bardzo dobrze i mam tam już ok. 30% ROI.

Założyłem również "konto" serwisie w którym otrzymujemy za darmo 0.0006 BTC dziennie. Program obecnie jest wypłacalny więc zapraszam do zakładania darmowego konta lub też inwestycji. Działa on od 109 dni i nic nie wskazuje na to żeby przestał.

Link do programu za który będę wdzięczny.

Czysty.


Na giełdzie kryptowalut stagnacja. Czekam na wzrosty ponieważ BTC leci.


Zarobek ogólny:

HYIP: -0,0096 BTC
OgAds: 22.78 USD
Giełda: -0,00122305 BTC