Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja telefoniczna kilku kont jednym numerem telefonu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Weryfikacja telefoniczna kilku kont jednym numerem telefonu (/Temat-Weryfikacja-telefoniczna-kilku-kont-jednym-numerem-telefonu-148756)



Weryfikacja telefoniczna kilku kont jednym numerem telefonu - Soplica - 03-07-2017 13:17

Witam mam takie pytanko, czy jeśli będę weryfikował kilka kont jednym numerem telefonu przy każdorazowym wyświetleniu takiej weryfikacji telefonicznej to coś się stanie? - Wiem, że jeden numer telefonu można przypisać do jednego konta, ale zauważyłem że można sobie zmieniać do jakiego konta ma być przypisany numer na daną chwilę. Dzisiaj wyskoczyła mi weryfikacja telefoniczna na jednym z kont, to wpisałem numer i odzyskałem dostęp do konta. Nie wiem czy na dłuższą metę nie zablokują mi tego numeru na fejsie ale jak to u was było? - Ktoś tak robił?

Dostałem też komunikat na jednym z kont, że może włączono aktualizacje sms i że mogą zostać naliczone opłaty.


Weryfikacja telefoniczna kilku kont jednym numerem telefonu - Hybrid1990 - 26-04-2021 13:47

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.