Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[YTMonster] Skrypt na darmowe wyświetlenia/lajki/suby - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek:
Poradnik
[YTMonster] Skrypt na darmowe wyświetlenia/lajki/suby (/Temat-YTMonster-Skrypt-na-darmowe-wyswietlenia-lajki-suby-148754)



[YTMonster] Skrypt na darmowe wyświetlenia/lajki/suby - michus204 - 03-07-2017 13:02

Cześć, chciałem wam zaprezentować mój skrypcik na nabijanie punktów w serwisie YTMonster które potem możemy zamienić na wyświetlenia lub "łapki" naszego filmiku na YouTube, a także subksrypcje naszego kanału.

Najpierw potrzebujemy wtyczki iMacros dostępnej dla Chrome i Firefoxa (bardziej polecam firefoxa na którym pracuję, ponieważ można bez problemu korzystać z przeglądarki w trakcie działania skryptu, chrome lubi nam "wyrzucać" strony po otwarciu na ekran).
Następnym krokiem jest założenie konta w serwisie (prosilbym o korzystanie z REFa, oczywiście nic na tym nie tracicie, a w razie problemów chętnie pomogę).
REF
Non-REF

Gdy już założycie konto, przejdźcie do zakładki Client, i uruchomcie klienta przyciskiem zaznaczonym na obrazku.
[Obrazek: aUsSWGf.png]
To dopiero początek gdyż ten standardowy klient potrafi zarobić maksymalnie 1 punkt na 10 sekund, czyli 6 punktów na minute.
Dlatego teraz wjadą skrypty, po ściągnięciu iMacros otwieramy sidebara, przechodzimy do zakładki "Zapisz" i klikamy przycisk o tej samej nazwie (jak na obrazku).
[Obrazek: 5lkj9kO.png]
Zaraz po tym klikamy "Zatrzymaj", najeżdżamy prawym przyciskiem na "#Current.iim" i edytujemy skrypt. Wklejamy tam następujący tekst:
Kod:
SET !ERRORIGNORE YES
VERSION BUILD=9030808 RECORDER=FX
TAB T=1
TAB CLOSEALLOTHERS
URL GOTO=https://www.ytmonster.net/exchange/likes
TAG POS=1 TYPE=DIV ATTR=ID:likeText
TAB T=2
WAIT SECONDS=2
FRAME F=0
EVENT TYPE=CLICK SELECTOR="#watch8-sentiment-actions>SPAN>SPAN>BUTTON" BUTTON=0
TAB T=1
TAG POS=2 TYPE=DIV ATTR=TXT:Verify<SP>Like
WAIT SECONDS=1
Wejdźmy jeszcze w Manage > Opcje i ustawmy tam prędkość odtwarzania na "Średnio".
Następnie zapisujemy, zmieniamy nazwę na dowolną i uruchamiamy go przyciskiem "Odtwórz (Pętla)" wybierając ile razy bot ma powtórzyć skrypt (może być nawet 3000). Za każego "lajka" jak i subskrypcje otrzymujemy 25 punktów, co nam daje +/- 50 punktow na minutę czyli znacznie więcej niż automatyczny klient (6 punktów).
[Obrazek: kL7ouVO.png]
Równocześnie, aby zwiększyć nasze zarobki o kolejne 50 punktów na minutę możemy wykorzystać skrypt na subksrypcje (który już nie jest 100% mój, krąży po internecie, ja go tylko zmodyfikowałem):
Kod:
SET !ERRORIGNORE YES
VERSION BUILD=9030808 RECORDER=FX
TAB T=1
URL GOTO=https://www.ytmonster.net/exchange/subscribers
TAG POS=1 TYPE=DIV ATTR=ID:subText
WAIT SECONDS=3
TAG POS=1 TYPE=BUTTON ATTR=TXT:SubskrybujSubskrybujeszAnuluj<SP>subskrypcję
WAIT SECONDS=1
TAB T=1
TAG POS=2 TYPE=DIV ATTR=TXT:Verify<SP>Subscription
WAIT SECONDS=1
Robimy dokładnie to samo co w przypadku łapek, czyli zaczynamy i stopujemy nagrywanie, edytujemy skrypt i wklejamy ten tekst, następnie zmieniamy nazwę i zostawiamy. Jeżeli stosujecie te 2 skrypty na raz pamiętajcie żeby do każdego mieć oddzielne okno przeglądarki (nie kartę), także do automatycznego klienta. Np. jeżeli uruchomicie wszystkie 3 sposoby to powinniście mieć 3 włączone firefoxy.
Dodawanie filmiku
Używając zakładki "Campaigns" możemy dodać nasze filmiki do wyświetlania i łapkowania przez innych. Aby to zrobić po przejściu do ww zakładki klikamy "New Campaign" w prawym górnym rogu, następnie uzupełniamy dane:
[Obrazek: zxe1uqZ.png]
YouTube URL - to po prostu adres naszego filmiku
Type - Wyświetlenia/Lajki/Subskrypcje
View Length - W przypadku wyświetleń wybieramy jak długo filmik ma być wyświetlany u jednej osoby (polecam 20 sekund, ponieważ jest to najmniej ile możemy dać, a wyświetlenia się nabijają, koszt to 4 pkt/wyświetlenie)
Potwierdzamy przyciskiem Submit, i wszystko gotowe, teraz tylko czekać Smile
W razie pytań piszcie, chętnie odpowiem.


RE: [YTMonster] Skrypt na darmowe wyświetlenia/lajki/suby - sulliwan93 - 05-07-2017 21:46

Jadę od dawna na własnym bocie i sypie mi "504 Gateway Time-out". Macie podobnie?