Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Futurenetclub i Futurenetadpro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Futurenetclub i Futurenetadpro (/Temat-Futurenetclub-i-Futurenetadpro-148751)



Futurenetclub i Futurenetadpro - dawidxd11 - 03-07-2017 11:55

Witam czy ktoś zarabia na Futurenetclub i futurenetadpro ? Jesli tak to proszę o opinie czy warto w to wchodzić Smile


Futurenetclub i Futurenetadpro - tomek7912 - 03-07-2017 13:00

Nie.


RE: Futurenetclub i Futurenetadpro - rejwus15 - 03-07-2017 16:21

Myślę, że możesz sobie odpuścić już.
Ja dzialałem, ale już kilka miesięcy temu wyciągnąłem wszystko, więc sam oceń czy Ci się opłaca, gdy ja już dawno wypłaciłem z profitem Smile

Odpowiedź chyba wiadoma.


RE: Futurenetclub i Futurenetadpro - dawidxd11 - 04-07-2017 13:24

Ktoś jeszcze się wypowie ?


RE: Futurenetclub i Futurenetadpro - twardy - 04-07-2017 13:31

Piramida jak kazda inna. Dzisiaj jest, jutro nie ma. Wrozenie z fusow.


Futurenetclub i Futurenetadpro - tomek7912 - 04-07-2017 14:32

Pewnie się naoglądałeś pana Damianka, który tak to zachwala. Pewnie, że się opłaca, jeśli masz pare tyś na inwestycje i jeleni, którzy wejdą z twojego refa.


RE: Futurenetclub i Futurenetadpro - Magnet22 - 06-07-2017 22:14

Moim zdaniem jak potrafili byście myśleć samodzielnie i włożyli trochę zaangażowania i czasu, to każdy z was już dawno siedział by na matrycach 1000 , śledził ktoś z was co założyciele futurenet zdzialali przez te ponad 2lata?? I co mają zamiar dalej robić, jedynym wytłumaczeniem na takie odpowiedzi jak wasze jest to , że albo boicie się zainwestować nawet 1$, bo jesteście zbyt bojazliwi, albo po prostu was nie stać lub jeszcze jedno, myślicie tak jak większość ludzi, że nic nie będziecie robić a pieniądze same do was przyjdą pozdrawiam