Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koparka ETH, z czego złożyć, jak ustawić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Ethereum (/Forum-Ethereum-407)
+---- Wątek: Koparka ETH, z czego złożyć, jak ustawić? (/Temat-Koparka-ETH-z-czego-zlozyc-jak-ustawic-148741)

Strony: 1 2 3


RE: Koparka ETH, z czego złożyć, jak ustawić? - patryk006 - 23-08-2017 17:01

(21-08-2017 23:57)mireck napisał(a):  A ktoś z was kopie na NVIDIA GeForce?

seria 10xx się nadaje jak najbardziej, nawet ma lepsze osiągi jeśli chodzi o pobór prądu do hashy

trzeba tylko uważać na 1060 3gb, na pamięci bodajże hynixa, mają bardzo słaby hashrate i nic się nie da z tym zrobić


RE: Koparka ETH, z czego złożyć, jak ustawić? - piotrek6 - 08-09-2017 13:49

Tyle kasy trzeba na raz wyłożyć, żeby zbudować koparki, że szok. Oczywiście, to się zwróci, ale wciąż na start trzeba wywalić kupę kasy. Temat wyżej masz o programie, z którym możesz kopać ethereum, a nie musisz mieć własnego sprzętu. Nawet jak kupisz ten sprzęt, bo masz kasę, to dochodzą jeszcze długotrwałe, comiesięczne koszty prądu, chłodzenia no i ubezpieczenia. Też chciałem złożyć swoje koparki, ale jak podliczyłem koszty to szybko mi przeszło. Masz tutaj cały temat o nich to poczytaj sobie.


RE: Koparka ETH, z czego złożyć, jak ustawić? - KitekW - 13-09-2017 16:24

Może się ktoś pochwalić z jakim sprzętem iloma Mh/s dysponuje ?


RE: Koparka ETH, z czego złożyć, jak ustawić? - AnonimMilioner - 25-10-2017 19:05

Teraz opłacalność coraz mniejsza, to prawda ale jak ktoś chce to mogę pomóc.