Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koparka ETH, z czego złożyć, jak ustawić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Ethereum (/Forum-Ethereum-407)
+---- Wątek: Koparka ETH, z czego złożyć, jak ustawić? (/Temat-Koparka-ETH-z-czego-zlozyc-jak-ustawic-148741)

Strony: 1 2 3


RE: Koparka ETH, z czego złożyć, jak ustawić? - Kleju93 - 03-07-2017 20:25

(03-07-2017 18:59)krauze5 napisał(a):  Jest różnica kilku MH/s (ok. 3 na karcie) wiec wiadomo, że lepiej kupic 8GB jednakze, kwestia dostepnosci rynku Smile bo czasami za wersja 8GB mozesz z msc poczekac.

Kilka MH/s mniej, ale jest dostępna od ręki i tańsza od wersji 8GB o kilkaset złotych.
W sumie, to mógłbym zacząć zabawę z kopaniem, gdyby nie to, że brakuje mi riserów, które zamówiłem już 4 dni temu tak na prawdę, a jeszcze nie doszły, a ponoć idą z magazynu w Niemczech, a jako, że mieszkam w Niemczech i wiem jak długo idzie list polecony, stwierdzam, że bardzo się wleką...


RE: Koparka ETH, z czego złożyć, jak ustawić? - krauze5 - 05-07-2017 00:27

To bierz 470. Calkiem spoko idzie na tym pokopac, przy zmianie biosu i UV jestes wstanie w miare zarobić.


Koparka ETH, z czego złożyć, jak ustawić? - tomek019 - 06-07-2017 10:35

Od kilku miesięcy działam na 470 i jestem z nich zadowolony . Nie licząc jednej spalonej sztuki ale dzisiaj otrzymałem informacje ze otrzymam za nią zwrot gotówki od producenta. Niestety nie pokryje sie z tym za ile byl kupiony od pośrednika ale zawsze coś Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Koparka ETH, z czego złożyć, jak ustawić? - Hoolig4n - 06-07-2017 11:27

Zainteresuj się Nvidia GP106. Z tego co wiem, to ta karta jest dedykowana do kopania krypto. Około $300


RE: Koparka ETH, z czego złożyć, jak ustawić? - krauze5 - 06-07-2017 13:31

Oczywiscie na GeForce uzyskasz mniej MH/s w porównaniu do Radeona Wink i możesz mieć problem w póżniejszym czasie w odsprzedaży wersji typowo miningowej.


RE: Koparka ETH, z czego złożyć, jak ustawić? - tomek019 - 12-07-2017 06:49

Jeśli potrzebujesz jakiejś pomocy w składaniu to pisz śmiało Smile

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka


RE: Koparka ETH, z czego złożyć, jak ustawić? - KitekW - 14-08-2017 11:03

Panowie opłaca się kopać na lapku ETH czy nie bardzo ?


RE: Koparka ETH, z czego złożyć, jak ustawić? - Olafejs - 15-08-2017 20:55

Zależy co to za lapek Tongue I co ma w sobie, ale jeśli nie jest to sprzęt za 3k+ to raczej możesz odpuścić śmiało.


RE: Koparka ETH, z czego złożyć, jak ustawić? - KitekW - 15-08-2017 23:17

Procek : Intel Core i7-3610QM CPU @ 2.3GHZ
Pamięć : 6 GB RAM
Karta dedykowana : GeForce GT 630 M + Intel HD Graphics 4000

Sprzęt za 3k+ ale to sprzed 5/6 lat Big Grin

Nie no wiem , że to sensu nie ma , ale tak z ciekawości chciałem sprawdzić ile miałbym MH/s , macie jakiś sposób szybki ?


RE: Koparka ETH, z czego złożyć, jak ustawić? - mireck - 21-08-2017 23:57

A ktoś z was kopie na NVIDIA GeForce?