Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy można gdzieś zdobyć gotowe posty na bloga? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: Czy można gdzieś zdobyć gotowe posty na bloga? (/Temat-Czy-mozna-gdzies-zdobyc-gotowe-posty-na-bloga-148727)



Czy można gdzieś zdobyć gotowe posty na bloga? - rawison - 02-07-2017 16:22

Witam,

Dopiero zaczynam z PPI chciałbym się dowiedzieć czy można gdzieś zdobyć gotowe posty na bloga do jakiś gier w sensie kod html żeby to ładnie wyglądało? Oglądałem poradnik na YT i gościu właśnie takie gotowe posty miał jednak nie mogę znaleźć skąd, albo czy jest jakaś metoda żeby skopiować tylko sam kod posta z innego bloga żeby zachował się sam post bez całej strony tak żeby post wyglądał tak samo w sensie obrazki, czcionka itp?

Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedzi Smile


RE: Czy można gdzieś zdobyć gotowe posty na bloga? - Zawik - 02-07-2017 17:38

Gdybyś miał gotowe posty to musiałbyś je x-razy zespinować, żeby nie załapać filtra od Google.
Z tego co pamiętam to @[full2000] miał kiedyś paczkę gotowych postów na bloga.
Tylko paczka ma już trochę, nisze są już stare.

Najlepszą opcją jest zatrudnienie copywriterów Wink


RE: Czy można gdzieś zdobyć gotowe posty na bloga? - full2000 - 08-09-2018 13:33

Gdzieś miałem te posty, musiałbym poszukać bo linki wygasły.
Jak znajdę to mogę podesłać na pw ale trzeba się zgłosić,
+najlepiej będąc zarejestrowanym lub podpiętym z refa Smile


RE: Czy można gdzieś zdobyć gotowe posty na bloga? - stormpkp - 10-02-2019 13:51

Jerk2 te posty były pierwotnie odemnie skotaktuje sie na pw wysle paczke 2