Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzenie stron WWW - Pomoc/Wymiana doświadczeń - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Tworzenie stron WWW - Pomoc/Wymiana doświadczeń (/Temat-Tworzenie-stron-WWW-Pomoc-Wymiana-doswiadczen-148676)



Tworzenie stron WWW - Pomoc/Wymiana doświadczeń - Drakix - 30-06-2017 21:22

Witam, Cześć i Czołem! Smile

~ Krótko o mnie!
Nazywam się Maciej Lech, chociaż często podpisuję się – Forax, mam 20 lat i od ponad 5 lat zajmuję się tworzeniem, aplikacji, stron oraz for internetowych. Jest to dla mnie moja praca oraz pasja. Swoją przyszłość ściśle wiążę z moją obecną branżą. Robię to co lubię, a to gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług.

~ W skład oferty wchodzą takie usługi jak:
- Strony WWW oparte na HTML5/CSS3
- Wizytówki
- Loga, Logotypy, Banery, Szeroko pojęta grafika
- Modele 3D
- Grafika Wektorowa
- Aplikacje mobilne na systemy Android
- Strony oparte na WORDPRESS lub JOOMLA oraz autorskie szablony
- Panele CMS
- Blogi
- Fora internetowe
- Zarządzanie stronami internetowymi – dodawanie informacji lub treści, poprawaki, zabezpieczenia, modyfikacje
- Pozycjonowanie SEO

Moje portfolio - http://www.forax.pl

Z góry mówię, że nie chcę się tutaj promować ani w pewnym stopniu reklamować.
Chciałbym głównie wymienić się doświadczeniem zawodowym. Jako osoba, która tworzy strony już dłuższy czas, zajmuje się programowaniem znam się trochę na tym Smile Jednakże od dłuższego czasu - już paru lat, próbuję nauczyć się zarabiania w internecie jako odskocznia i może niedługo jakiś fajny projekt, ewentualnie środek zarobku?
Chciałbym aby ktoś pomógł mi z tą wiedzą, może pokierował - wytłumaczył jak zarabiać ciekawie w internecie, za moją wiedzę i doświadczenie. Mogę stworzyć stronę, napisać coś, stworzyć jakąś grafikę - wszystko co tylko będę potrafił.

Pozdrawiam, Maciej Smile


RE: Tworzenie stron WWW - Pomoc/Wymiana doświadczeń - Corso - 02-07-2017 13:17

Napisałem a priv, odezwij się.


Tworzenie stron WWW - Pomoc/Wymiana doświadczeń - Hybrid1990 - 21-04-2021 09:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.