Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Który serwis najlepszy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Który serwis najlepszy? (/Temat-Ktory-serwis-najlepszy-148660)



Który serwis najlepszy? - AlphaStalker - 30-06-2017 02:19

Witam forumowicze Big Grin

Jak w temacie, acz może troszkę inaczej. Który z tych czterech systemów płatności internetowych jest najlepszy? Albo bardziej jakie ma wady i zalety, oraz który byście wybrali? Smile
Osobiście PayPal już mam, ale co mi się tam np. nie podoba to pewna opłata naliczana przy odbiorze pieniędzy. Może coś w którymś z nich jest ciulowego przy wypłacie na konto czy coś (jeszcze nie wypłacałem, więc co do PayPal'a to nie wiem Big Grin ).

Także czekam na plusy i minusy Smile Serwisy nad którymi się zastanawiam to:
-PayPal
-Payza
-Skrill
-WebMoney

Pozdrawiam,
Stalker


RE: Który serwis najlepszy? - JaśnieD - 02-07-2017 17:48

To zależy do czego - osobiście to polecam PayPal oraz Skrill, ten pierwszy jest dostępny na wielu serwisach, lecz podatku do urzędu skarbowego nie unikniesz, a ten drugi jest mniej dostępny ( z tych co ja korzystam ) ale za to unikniesz podatku.