Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Internet w Holandii i w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Internet w Holandii i w Polsce (/Temat-Internet-w-Holandii-i-w-Polsce-148643)



Internet w Holandii i w Polsce - GiorgioDobko - 29-06-2017 14:46

Cześć, za tydzień wyjeżdżam do Holandii i chciałbym mieć tam internet do korzystania na smartfonie i na laptopie. Chciałbym, żeby to było minimum 30GB miesięcznie, a najlepiej bez limitu lub np. 2 GB dziennie. Może być nawet umowa na 12 miesięcy lub 24 miesiące byleby internet działał i w PL i w Holandii. Internet będzie mi służył głównie do przeglądania stron internetowych.

Orientowałem się u polskich operatorów i sprawa internetu za granicą (nawet w Europie) wygląda tak nieopłacalnie, że nawet w salonie pracownicy mi odradzali.

Co na to poradzicie? Czy ktoś z Was poleca internet działający dobrze w Polsce i w Holandii?


Internet w Holandii i w Polsce - Hybrid1990 - 09-08-2020 09:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.