Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Napiszę każdego bota (zmiana IP, obchodzenie captchy, recaptchy, odbieranie SMS) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Napiszę każdego bota (zmiana IP, obchodzenie captchy, recaptchy, odbieranie SMS) (/Temat-Napisze-kazdego-bota-zmiana-IP-obchodzenie-captchy-recaptchy-odbieranie-SMS-148620)



Napiszę każdego bota (zmiana IP, obchodzenie captchy, recaptchy, odbieranie SMS) - cupi - 28-06-2017 13:05

Witam,
Jestem programistą, ostatnio wyspecjalizowałem się w pisaniu botów poruszających się po internecie i udających ludzi, jestem w stanie zrobić bota robiącego niemal wszystko w tym rzeczy uchodzące za bardzo trudne do zrobienia takie jak obejście reCaptchy od google, zwykłej captchy odbieranie maili, smsów weryfikacyjnych.
Przykładowo moje boty mogą: rejestrować gdzieś konta, wykonywać jakieś akcje, kupować coś, reagować na zmiany ceny, spamować itd.

Propozycje mam dla Ciebie dwie:
Mogę zrobić dla Ciebie bardzo dobre narzędzie za pieniądze, cena zależy od czasu jaki zejdzie mi na dany projekt, płatność przy odbiorze gotowego narzędzia.
Jeśli masz bardzo dobry pomysł jak wykorzystać takiego bota żeby zarobić i mnie do niego przekonasz to możemy się podzielić zyskami.

Czekam na propozycje, pozdrawiam.


RE: Napiszę każdego bota (zmiana IP, obchodzenie captchy, recaptchy, odbieranie SMS) - Taxic - 28-06-2017 13:14

Konto od 2007 roku, 2 posty i taki "wszechwiedzący"? Xpokerface


RE: Napiszę każdego bota (zmiana IP, obchodzenie captchy, recaptchy, odbieranie SMS) - cupi - 28-06-2017 13:21

Konto założyłem jak ten serwis nazywał się jeszcze lockerz.com.pl i miałem tutaj ponad 1000 postów, później przestałem zarabiać w internecie, zająłem się programowaniem, ostatnio zmieniłem specjalizacje i od roku pisze boty, napisałem kilka dużych projektów i przypomniało mi się o tym forum i jak ręcznie zakładałem kiedyś konta itd więc pomyślałem że komuś tutaj mogą przydać się moje usługi. 0 postów pewnie dlatego że podczas migracji z lockerz.com.pl straciły się te posty lub chociażby dlatego że napisałem je prawie 10 lat temu.


RE: Napiszę każdego bota (zmiana IP, obchodzenie captchy, recaptchy, odbieranie SMS) - Hybrid1990 - 28-06-2017 13:24

To nie jest dział na ogłoszenia, zapraszam tutaj:
http://zarabiam.com/Forum-Wykonam-330

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.