Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM]Konta e-mail tworzone ręcznie! MEGA PROMOCJA! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM]Konta e-mail tworzone ręcznie! MEGA PROMOCJA! (/Temat-SPRZEDAM-Konta-e-mail-tworzone-recznie-MEGA-PROMOCJA-148613)

Strony: 1 2 3


[SPRZEDAM]Konta e-mail tworzone ręcznie! MEGA PROMOCJA! - patrolpxd - 28-06-2017 06:57

1.Nazwa przedmiotu :Konta e-mail tworzone ręcznie
2.Opis przedmiotu :Konta e-mail tworzone ręcznie na pocztach interia, onet, wp. Konta w formacie imie.nazwisko@ lub imie.nazwiskoliczba@ MOŻLIWOŚĆ TWORZENIA E MAILI NA ŻYCZENIE


3.Zdjęcia :Brak
4.Kontakt :Pw lub GG: 46826538
5.Cena :0,11gr za konto (przy zakupie 1k+ możliwe rabaty!)
WAKACYJNA PROMOCJA! 0,07gr/sztuka! DO KOŃCA WAKACJI!
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, przelew

ZAPRASZAM! KRÓTKI CZAS OCZEKIWANIA!


RE: [SPRZEDAM]Konta e-mail tworzone ręcznie! - fusek - 08-07-2017 12:55

zamowione na probe 100 szt.
polecam tego uzytkownika.


RE: [SPRZEDAM]Konta e-mail tworzone ręcznie! - patrolpxd - 11-07-2017 09:31

Oferta dalej aktualna! Zapraszam Smile


RE: [SPRZEDAM]Konta e-mail tworzone ręcznie! - Pablo1878 - 12-07-2017 19:32

Konta nie były wykorzystywane do żadnej akcji na mypay i innych podobnych serwisach?


RE: [SPRZEDAM]Konta e-mail tworzone ręcznie! - patrolpxd - 12-07-2017 19:35

(12-07-2017 19:32)Pablo1878 napisał(a):  Konta nie były wykorzystywane do żadnej akcji na mypay i innych podobnych serwisach?
Konta są tworzone po otrzymaniu zlecenia więc nie ma opcji żeby były kiedykolwiek użyte Smile Czas oczekiwania uzależniony jest od ilości Smile Zapraszam PW!

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: [SPRZEDAM]Konta e-mail tworzone ręcznie! - asiorek - 13-07-2017 22:12

Polecam jak najbardziej, sprzedawca podatny na wszelkie sugestie i manipulacje. Ma cierpliwość, a jak coś Ci nie pasuje, bez marudzenia pomaga wszystko byle tylko klient nasz pan! Polecam najbardziej tego allegrowicza, bo warto. I na bank to nie moja ostania transkacja Smile
Z tego co wiem, wprowadza tez gotowe paczki do akcji plus konta robione sa na zamowienie, na świeżo, więc trzeba chwilkę poczekać. Także śmiało polecam! Smile


RE: [SPRZEDAM]Konta e-mail tworzone ręcznie! - patrolpxd - 14-07-2017 11:38

(13-07-2017 22:12)asiorek napisał(a):  Polecam jak najbardziej, sprzedawca podatny na wszelkie sugestie i manipulacje. Ma cierpliwość, a jak coś Ci nie pasuje, bez marudzenia pomaga wszystko byle tylko klient nasz pan! Polecam najbardziej tego allegrowicza, bo warto. I na bank to nie moja ostania transkacja Smile
Z tego co wiem, wprowadza tez gotowe paczki do akcji plus konta robione sa na zamowienie, na świeżo, więc trzeba chwilkę poczekać. Także śmiało polecam! Smile
Dziękuję ślicznie za opinię Smile
Oferta dalej jak najbardziej aktualna! Zapraszam Smile

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: [SPRZEDAM]Konta e-mail tworzone ręcznie! - albercik123 - 14-07-2017 16:29

Polecam, szybko, sprawnie, bezproblemowo Wink Na pewno wrócę


RE: [SPRZEDAM]Konta e-mail tworzone ręcznie! - ItanCash - 14-07-2017 21:12

Świetny sprzedawca, a towar pierwsza klasa.. Lol
Jestem w 100% zadowolony więc nic tylko brać, brać i jeszcze raz brać. Bardzo dobry kontakt, szybki przebieg zakupu i oczywiście rzetelnie wykonane zlecenie założenia kont. Polecam serdecznie.


RE: [SPRZEDAM]Konta e-mail tworzone ręcznie! - pawlex - 16-07-2017 15:18

Zamówione 50 sztuk i 50 sztuk dostałem. Polecam użytkownika. !!