Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie serwis PPA wybrać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jakie serwis PPA wybrać (/Temat-Jakie-serwis-PPA-wybrac-148554)



Jakie serwis PPA wybrać - dawid327 - 25-06-2017 20:19

Zastanawiam się jaki serwis PPA wybrać kiedyś dawno temu zarabiałem w AstroCash zarobiłem tam ze 150 $ i nie było problemu z wypłata. A teraz gdzie najlepsza konwersja , jaki serwis jest najbardziej przyjazny uzytkownikowi, gdzie najszybsze wypłaty, mam trochę czasu to mógłbym coś popróbować zarabiać w PPA bo teraz w dobie submit sms to ciężko to widzę , jeszcze LN nie chce mi wypłacić kasy bo jest poniżej minimum do wypłaty , a jak piszę do swojego affilate menagera żeby mi wytłumaczył o co chodzi z tym submit sms bo bym dobił te 30 zł to mnie zlewa i od 6 dni nic nie odpisuje ....


Także wracając do tematu , jakie serwisy PPA polecacie i dlaczego Smile


RE: Jakie serwis PPA wybrać - Adriano42 - 25-06-2017 21:32

Swego czasu zarabiałem na Firecash'u. Poczytaj o nim obecne komentarze, zdaję mi się że to nadal jeden z lepszych polskich serwisów w branży PPA. Ale nie byłem tam od około 2 lat, sporo mogło się zmienić.


RE: Jakie serwis PPA wybrać - twardy - 25-06-2017 21:36

Polskie serwisy PPA to trupy, zreszta biora oferty od zagranicznych serwisow, wiec...

Zajrzyj na cpagrip, ascendmedia, adworkmedia, ogads (mobilne).


RE: Jakie serwis PPA wybrać - dawid327 - 26-06-2017 22:15

Ktoś coś jeszcze ? Każde info na wagę złota ! A właśnie istnieje w PPA coś takiego jak szybkie wypłaty ? Albo chociaż co tydzień ? Czy nadal raz na miecha Big Grin


RE: Jakie serwis PPA wybrać - aquarius - 27-06-2017 15:49

Na OGAds masz wypłaty w każdy Poniedziałek


RE: Jakie serwis PPA wybrać - dawid327 - 04-07-2017 21:20

To cale ogadas to serwis ppa na kompa czy maja oferty mobilne tylko bo cos mi sie kojarzy ze mobilne ale nie wiem czy dobrze .


RE: Jakie serwis PPA wybrać - shf - 09-07-2017 20:18

Mam zamiar wracać do PPA w tym miechu to ja bym proponował AstroCash.org Wink Dobrze wspominam serwis i dniówki po 60$ Smile


RE: Jakie serwis PPA wybrać - Ramagos - 12-10-2017 18:11

Aktualnie z polskich to raczej tylko AstroCash i IceCash. OGAds mają głównie oferty mobilne.

Twardy biorą oferty od innych ale masz wszystko połączone w całość i nie musisz sam się bawić w 10 sieci. Dodatkowo masz wypłaty na umowę o dzieło.