Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodatek/program/sposób - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Dodatek/program/sposób (/Temat-Dodatek-program-sposob-148550)



Dodatek/program/sposób - kacperku - 25-06-2017 19:01

Witam, szukam czegoś w rodzaju dodatku np. do przeglądarki. Chciałbym żebym miał otwartych kilkanaście stron, na których będę zalogowany na różnych inny kontach np na facebook.
Myślałem po prostu żeby zainstalować te kilka przeglądarek i na każdej przeglądarce otwierać właśnie te konta, ale komputer nie wyrabia.
Jeszcze jakby było coś takiego na smartfona to byłbym wniebowzięty.


Dodatek/program/sposób - mahuzz - 25-06-2017 19:06

Jest w chrome coś takiego jak profile, tak to się bodajże nazywa. Na luzie może być ich dużo włączonych Smile wirtualne maszyny ze względu na słabe parametry komputera to słaby pomysł.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Dodatek/program/sposób - kacperku - 25-06-2017 19:47

(25-06-2017 19:06)mahuzz napisał(a):  Jest w chrome coś takiego jak profile, tak to się bodajże nazywa. Na luzie może być ich dużo włączonych Smile wirtualne maszyny ze względu na słabe parametry komputera to słaby pomysł.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie mogę znaleźć nigdzie tych profili.
Mogłbyś mnie trochę bardziej nakierować? Smile

Czy to o to chodzi?
https://support.google.com/chrome/answer/2364824?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=pl


RE: Dodatek/program/sposób - czesiuleczek - 27-06-2017 17:13

Jest wtyczka do chrome "SessionBox", w każdej karcie możesz mieć inną sesje czyli inne konto


RE: Dodatek/program/sposób - kacperku - 27-06-2017 18:56

Juz sobie poradziłem robiąc te profile. Dziękuje.
A jeszcze jak to zrobić zeby było podobnie na telefonie, bo te profile już nie działają.


Dodatek/program/sposób - mahuzz - 27-06-2017 19:06

Na telefonie się chyba nie da.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk