Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB znajomi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: FB znajomi (/Temat-FB-znajomi-148544)



FB znajomi - kochamkesz - 25-06-2017 15:33

Mam pytanko odnośnie znajomych na fejsie.

Założyłem ze dwa miesiące wstecz konto. dziś sobie o nim przypomniałem. Uzupełniłem, wysłałem kilka zaproszeń i teraz jestem zasypywany przez "interesantów". W 30min ponad 600 znajomych polska i reszta świata.

Jest jakiś limit, żeby fb nie zablokował oczywiście mowa o akceptację zaproszeń, a nie wysyłanie ?


RE: FB znajomi - Lechita_1922 - 25-06-2017 15:38

Nie ma.


Wszystko zależy. Na jednym możesz mieć tysiąc na innym przyjmujesz 5 osób i weryfikacja.

Z drugiej strony po co tyle znajomych skoro konto ma już staż? Potem moze byc weryfikacja zdjęciowa , albo z kim ostatnio pisałeś Wink


RE: FB znajomi - kochamkesz - 25-06-2017 18:34

Na ten moment mam ponad 2tys znajomych. Jak próbować to zmonetyzować ? Jest jakiś serwis sub sms na zagranicę ? Czy jakieś inne sposoby polecacie ?