Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portal internetowy (zarabiający) od 1zł BCM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Portal internetowy (zarabiający) od 1zł BCM (/Temat-Portal-internetowy-zarabiajacy-od-1zl-BCM-148516)



Portal internetowy (zarabiający) od 1zł BCM - Leśniczy - 24-06-2017 15:58

1.Nazwa przedmiotu : Portal internetowy mindpuncher.com
2.Opis przedmiotu :

Koniec!


3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : Allegro, PW
5.Cena : Licytacja
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Allegro


RE: Portal internetowy (zarabiający) od 1zł BCM - KontrolC - 26-06-2017 07:46

Raczej ta strona, głównie wygląd nie jest tyle wart nawet.


RE: Portal internetowy (zarabiający) od 1zł BCM - Damian0820 - 26-06-2017 10:42

Tyle, czyli ile, skoro to licytacja? 500zł za stronę, która może zarobić w obecnym stanie 500zł w miesiąc to dużo?


RE: Portal internetowy (zarabiający) od 1zł BCM - Leśniczy - 26-06-2017 20:33

(26-06-2017 07:46)KontrolC napisał(a):  Raczej ta strona, głównie wygląd nie jest tyle wart nawet.

Już nawet miałem coś merytorycznie odpisywać, ale zorientowałem się, że to typowe "nie znam się to się wypowiem". No tak, wakacje się zaczęły Lol

(26-06-2017 10:42)Damian0820 napisał(a):  Tyle, czyli ile, skoro to licytacja? 500zł za stronę, która może zarobić w obecnym stanie 500zł w miesiąc to dużo?

Widełki w obecnym stanie to powiedziałbym 300-500 bo to zależy od wielu czynników, np. tego jakie reklamy AdSense wyświetli, tego ile jest wejść w danym dniu (niektóre materiały sprzedają się lepiej, a inne mniej). Dlatego nie chcę pisać że sztywne 500 żeby potem nie było. Ewentualnie jeśli ktoś ma lepsze pomysły niż ja i może planuje w to inwestować to wiadomo, że zarobki będą rosnąć.


Portal internetowy (zarabiający) od 1zł BCM - Hybrid1990 - 27-06-2017 23:33

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.