Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kopanie w chmurze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kopanie w chmurze (/Temat-Kopanie-w-chmurze-148512)

Strony: 1 2


Kopanie w chmurze - quicknick - 24-06-2017 13:33

Witam Smile mam pytanie jakie polecacie serwisy do kopania w chmurze i które są najbardziej opłacalne ??


RE: Kopanie w chmurze - krruma - 24-06-2017 14:06

Jest mase kopalni które mają duży ROI i bardzo zachęcają, ale ja wole pewniejsze cloudmining'i.
Opisy tych stron masz multum na forach i blogach:
Genesis-Mining
G-M
REF
Duża zaletą jest to że codziennie Ci wypłacają na portfel.
Kod z 3% zniżkąBig Grin --> 1sQOjG
Hash-Flare
H-F
REF
Lepszy ROI od Genesis-Mining, ale za wypłatę pobierają prowizje.
Plusem jest też to że możesz wybrać gdzie ma kopać koparka.

Ogólnie jeszcze jest Eobot, ale to bardziej do zabawy dla kogoś kto nie chce inwestować.

Dodam jeszcze że sam zainwestowałem w te strony grube pieniądze i po roku mi się zwróciło, teraz leci sam profit Huh


RE: Kopanie w chmurze - fusek - 24-06-2017 20:19

(24-06-2017 14:06)krruma napisał(a):  Dodam jeszcze że sam zainwestowałem w te strony grube pieniądze i po roku mi się zwróciło, teraz leci sam profit Huh

mozesz podeslac na pw screeny, ile zarobiles itp.
bo chce w to wejscWink


RE: Kopanie w chmurze - SkagGully - 24-06-2017 21:42

(24-06-2017 14:06)krruma napisał(a):  Dodam jeszcze że sam zainwestowałem w te strony grube pieniądze i po roku mi się zwróciło, teraz leci sam profit Huh

To ile zainwestowałeś i ile zarabiasz?


RE: Kopanie w chmurze - krruma - 25-06-2017 08:59

(24-06-2017 21:42)SkagGully napisał(a):  
(24-06-2017 14:06)krruma napisał(a):  Dodam jeszcze że sam zainwestowałem w te strony grube pieniądze i po roku mi się zwróciło, teraz leci sam profit Huh

To ile zainwestowałeś i ile zarabiasz?

Zainwestowałem w sumie 10kzł, a dzienny zarobek waha się między 7-8$ (zależy od kursu BTC).


RE: Kopanie w chmurze - DENON - 25-06-2017 11:24

Dlaczego wybrałeś chmurę a nie wkład we własną koparkę ? Jakie plusy są kopania w chmurze ? Bo jeśli chodzi o wkład i czas zwrotu inwestycji jest podobny z tym , że teraz miałbyś dodatkowo koparkę , którą zawsze można sprzedać


RE: Kopanie w chmurze - krruma - 25-06-2017 12:07

Bo chmura jest o wiele wygodniejsza i nie przejmuje się że jakieś podzespoły się zepsują, albo dostawca zrobi przerwę techniczną.
Że tak powiem wybrałem wersje bardziej dla leniwych.
Oczywiście mogłem kupić koparkę i pewnie więcej bym za to zyskał, ale dla mnie za dużo zabawy.


RE: Kopanie w chmurze - kubagrzybowski - 25-06-2017 17:06

koparka za 1000 zł nie miała by sensu, co do chmury to jest ryzyko że padanie ale z tego co widzę kolega korzysta z dobrych serwisów a nie z jakiś nowości


RE: Kopanie w chmurze - SkagGully - 25-06-2017 18:47

Te chmury to takie trochę HYIPy jak rozumiem?


RE: Kopanie w chmurze - MrSlasher - 26-06-2017 03:00

Jak chmura nie ma publicznego portfela koparki to na pewno jest piramidką Tongue