Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kei czt az? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Kei czt az? (/Temat-Kei-czt-az-148511)



Kei czt az? - Shadecaster2 - 24-06-2017 13:16

Witam, chce kupić jakiś tani hosting z domena co polecacie?
na kei.pl hosting z domena 32zl rok a na az.pl 45zl rok tylko ze pierwszy rok potem drożej, czy może jakieś inne polecacie?


RE: Kei czt az? - rachman - 24-06-2017 22:39

Ja siedzę od lat na seohost.pl i mogę polecić. Mają ciekawą ofertę hostingu, ceny domen PL jedne z najtańszych na rynku, odnowień także.
Jak zainteresuje Cię oferta daj znać to mogę załatwić kod rabatowy na hosting za rejestrację z refa Wink


RE: Kei czt az? - Shadecaster2 - 25-06-2017 08:06

Trochę drogo w porównaniu do kei czy aż, sam hosting 60zl a na kei lepszy z domeną .com 30 z kawalkiwm


RE: Kei czt az? - rachman - 25-06-2017 20:22

Nie wiem który pakiet z którym porównujesz więc nie odniosę się do tego za bardzo. Łatwiej byłoby jakbyś podał nazwy pakietów w poszczególnych firmach i okres na jaki bierzesz pod uwagę zamówienie bo nie mogę coś znaleźć tego co opisujesz.
Wypełniłem formularz na kei w promocji hosting najmniejszy SSD z domeną .com na rok czasu: "Do zapłaty 121,00 (skreślone 429,00) NETTO" więc po roku niewesoło to wygląda Wink

Jeśli porównujesz oferty promocyjne wspomnianych firm z regularną ceną seohosta (czy innej firmy nie typu krzak) to musi być drożej. Weź pod uwagę że to promocje typu 70% taniej czy więcej i po roku gdy promocja się skończy będziesz płacić tyle że biorąc regularną cenę za 2 lata i tak zapłacisz więcej.

Nic. Nie namawiam. Jeśli się jednak zdecydujesz na seohost to daj znać załatwię Ci rabat 25% na hosting.

Firmy które bierzesz pod uwagę są dobre ale poza promocją nie są i nie mogą być tanie. To bardzo duzi gracze na rynku.

edit: az widzę to aż - 95% promocja. To po roku o 95% cena większa ("Naliczono rabaty w wysokości 292,74 zł")... Przemyśl to dobrze albo już planuj po roku przenosiny Wink skoro zależy Ci na tanim hostingu.