Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od czego zacząć ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od czego zacząć ? (/Temat-Od-czego-zaczac-148496)



Od czego zacząć ? - Fr0shArczi - 23-06-2017 14:43

Siemanko !

Chciałbym was spytać o rade w co najlepiej zacząć inwestować obecnie , nigdy nie miałem z tym doczynienia więc liczę na zrozumiałość Wink

Pozdrawiam Huh



RE: Od czego zacząć ? - lever - 02-07-2017 21:06

Przede wszystkim szukaj sposobów zarabiania tu na forum. Nikt Ci nie zdradzi recepty tak od razu jak zarobić tysiące. Zacznij od groszy. Skończ na miliionach Smile


RE: Od czego zacząć ? - patrolpxd - 02-07-2017 21:11

(02-07-2017 21:06)lever napisał(a):  Przede wszystkim szukaj sposobów zarabiania tu na forum. Nikt Ci nie zdradzi recepty tak od razu jak zarobić tysiące. Zacznij od groszy. Skończ na miliionach Smile

Ale koledze chyba bardziej chodziło o to jak zacząc zabawe z inwestowaniem, a nie z zarabianiem przez internt Big Grin

Podstawowe pytanie:
Co Cię interesuję (giełda/opcje/trading/krypto) i jaki kapitał Big Grin Ja oosobiscie się nie zajmuje nauka inwestycji ale moze kogos uda mi sie polecić Smile


RE: Od czego zacząć ? - Itachi198 - 02-07-2017 21:51

W towar i lecisz z allegro


RE: Od czego zacząć ? - janbers - 04-07-2017 17:34

Może być i tak. Ale lepiej to po prostu podłączyć się do konkretnej firmy i spokojnie zarabiać. Jestem w takiej, zarabiam biernie i czynnie. Czynnie to mam ok 60 % dochodu rocznie z zainwestowanego każdego tysiąca $. Firma sprawdzona więc zapowiada się dobre zarabianie. Nie jest to żaden 'hyip' revshare czy matryca czy inne tego typu. Normalna Polska firma.


RE: Od czego zacząć ? - mireck - 04-07-2017 21:04

(02-07-2017 21:51)Itachi198 napisał(a):  W towar i lecisz z allegro
Trzeba wiedziec jeszcze w co hehe


RE: Od czego zacząć ? - Dzipsiok87 - 06-07-2017 21:44

(04-07-2017 17:34)janbers napisał(a):  Może być i tak. Ale lepiej to po prostu podłączyć się do konkretnej firmy i spokojnie zarabiać. Jestem w takiej, zarabiam biernie i czynnie. Czynnie to mam ok 60 % dochodu rocznie z zainwestowanego każdego tysiąca $. Firma sprawdzona więc zapowiada się dobre zarabianie. Nie jest to żaden 'hyip' revshare czy matryca czy inne tego typu. Normalna Polska firma.

Nie 60% tylko niecałe 50% i nie do końca nie jest to revshare bo dzieli się przychodem.


RE: Od czego zacząć ? - rockefellercompl - 07-07-2017 08:41

W pierwszej kolejności proszę określić wysokość kapitału jakie chce Pan zainwestować, ocenić ryzyko inwestycyjne jakie jest Pan skłonny podjąć i jaki procent zwrotu byłby satysfakcjonujący. W dalszej kolejności proszę wziąć pod uwagę czas jaki trzeba poświęcić na nauczenie się i wdrożenie w dany model inwestycyjny. Możliwości zapewne jest całe mnóstwo. My ze swojej strony polecamy zapoznanie się z inwestowaniem w pożyczki za pośrednictwem platformy www.rockefeller.com.pl. Jest to idealny moment na przetestowanie serwisu z uwagi na lipcową promocję zwiększającą zysk o dodatkowe 4%.

(Mówiąc w skrócie) zapewniamy:
- zysk na poziomie 8-16%
- możliwość skorzystania z programu zwrotu kapitału
- możliwość śledzenia środków za pomocą mobilnej aplikacji
- jeden z najwyższych w branży współczynnik spłacalności pożyczek (97,44%)
- pełną obsługę wierzytelności


RE: Od czego zacząć ? - Captain - 07-07-2017 16:07

Cytat:co najlepiej zacząć inwestować obecnie

Cytat: nigdy nie miałem z tym doczynienia

Jeśli jesteś całkowicie początkujący w inwestowaniu w internecie to musisz dużo czytać, sprawdzać i myśleć zanim podejmiesz decyzje, bo bardzo łatwo tutaj stracić wszystkie zainwestowane pieniądze.
Tylko nie idź na łatwiznę i nie daj się omamić promotorom różnych programów, bo oni nie mówią całej prawdy i potem może się okazać, że stracisz całą kase a kontakt z promotorem się nagle urwie. W świecie internetowych inwestycji jest to chyba bardzo częste zjawisko.
Nie ufaj nikomu tylko sam wszystko dokładnie sprawdzaj.