Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaką firmę od reklam polecacie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jaką firmę od reklam polecacie? (/Temat-Jaka-firme-od-reklam-polecacie-148467)



Jaką firmę od reklam polecacie? - Merol - 22-06-2017 10:30

Szukam jakiejś firmy od reklam. RevenueHits się nie sprawdza na ruch z polski, teraz będę tesował Clickadu. Co innego polecacie?


RE: Jaką firmę od reklam polecacie? - Czaq - 24-06-2017 07:59

Sprecyzuj swoje pytanie bo najwyraźniej nikt nie zrozumiał o co chodzi a wróżbitami nie jesteśmy Smile


RE: Jaką firmę od reklam polecacie? - Merol - 24-06-2017 09:47

Mam dość dużo impresji dziennie i szukam jakiejś firmy CPC, bądź CPM, która zapewni duży fill rate dla ruchu z polski. Testowałem CPA Revenue Hits, ale się nie sprawdziło, CPM WWWPromoter też wypadł słabo (2% fill rate). Teraz testuje CPA TerraLeads i chcę dodać jeszcze bannery CPM od Clickadu, bo popundery mogą sprawić, że stracę użytkowników.

Szukam firmy reklamowej, która ma na tyle dużo klientów z polski, że powiedzmy 100tys. odsłon dziennie nie będzie problemem, żeby zapewnić reklamy w 100%.

AdSense oczywiście odpada.