Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na polecaniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na polecaniu (/Temat-Zarabianie-na-polecaniu-148459)



Zarabianie na polecaniu - kniew - 21-06-2017 21:16

W jakich serwisach najbardziej opłaca się być naganiaczem?
Revshare? Jesli tak to jakie? Może jakieś seriwsy typu mypay?


RE: Zarabianie na polecaniu - patrolpxd - 21-06-2017 21:20

Zgłoś się do @[mysc] on ma cały poradnik afillacji

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie na polecaniu - kniew - 21-06-2017 21:36

nie pytam o polecanie usług tylko o zarabianie na poleconych (zarejestrowanych z refa) Smile


RE: Zarabianie na polecaniu - nykkusek - 21-06-2017 21:43

Podbijam, sam jestem ciekawy Smile


RE: Zarabianie na polecaniu - patrolpxd - 21-06-2017 21:49

No to chyba w bankach otwieranie kont (jednorazowy zysk) a jeśli chcecie zysk pasywny to WYDAJE mi się, że każdy program który jest ok wobec członków (płaci, jest kontakt z supportem etc.) Smile

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie na polecaniu - mysc - 22-06-2017 01:51

Zarabianie na poleconych w jakichkolwiek programach partnerskich jest bardzo interesujące w teorii, a w praktyce wychodzi jak wychodzi Smile Problem polega na tym, że nie "nagania się" tu ludzi do konkretnego serwisu, tak się tylko wydaje na pierwszy rzut oka. Uważam, że "nagania się" ludzi do całej branży.

Poleceni zmieniają serwisy "jak rękawiczki" i nie będziesz w stanie ich zatrzymać w konkretnym serwisie Smile Jak powstanie konkurencyjny serwis z lepszymi warunkami - Twoi aktywni poleceni po prostu do niego przejdą. Jak serwis, który do tej pory nie wydawał Ci się interesujący (i go nie promowałeś), zmieni warunki - to samo, Twoi poleceni do niego przejdą. Z perpektywy czasu, zbieranie poleconych uważam za "dodatek" - zdecydowanie odradzam robienie sobie nadziei na stabilne zarobki w takim modelu. Tutaj jeszcze trzeba dodać, że nie wystarczy polecać serwis - Twoi poleceni muszą też umieć w nim zarabiać Smile


"Revshare'owcy" to zupełnie inna para kaloszy. Oni zarabiają na wpłatach poleconych, a nie generowanej przez nich sprzedaży. Naganiacze dostają prowizję od razu po wpłacie (inwestycji nazywanej zakupem usług reklamowych) poleconych. Takim poleconym może być każdy, nie musi nic umieć, wystarczy że wpłaci pieniądze - stąd nazywa się ich "dawcami kasy". Naganianie do revsharów jest BARDZO opłacalne finansowo.. ale to jak sprzedawanie ludziom ładnie zapakowanej tykającej bomby Smile Jakby spojrzeć na to z boku, bez tej całej otoczki platform reklamowych, Twoi poleceni po prostu dawaliby Ci pieniądze przez pośrednika, który pobiera ogromną prowizję. Tym pośrednikiem są właściele danego revshare'a Smile

Właściciele dostają pieniądze, Ty dostajesz pieniądze jako naganiacz, Twój polecony dostaje marzenia o zysku w przyszłości Smile Może i finansowo się opłaca, ale moralnie? Sam sobie odpowiedz Smile


Podsumowując: Uważam, że w dłuższej perspektywie nigdzie nie opłaca się być "naganiaczem".


Pozdrawiam!
mysc


RE: Zarabianie na polecaniu - Captain - 22-06-2017 06:32

Najbardziej opłaca się być naganiaczem w revsharach, ale musisz informować swoich poleconych o ryzyku, wtedy unikniesz ewentualnych późniejszych pretensji lub problemów.


RE: Zarabianie na polecaniu - kniew - 22-06-2017 07:46

dzięki za wyczerpującą odpowiedz Smile


RE: Zarabianie na polecaniu - rachman - 22-06-2017 18:45

Jeśli chcesz łapać poleconych to stawiaj na jakość a nie ilość. Omijając temat że nauczysz się kontaktu z ludźmi, współpracy itd. co może się przydać w przyszłości to więcej zarobisz z 1 kumatego, podszkolonego partnera niż ze 100 którzy wpadną, popróbują i uciekną.
W revach jak koledzy zauważyli dostajesz z wpłat działkę... z tym że większość w końcu pada i musisz liczyć się z nerwówką. Żyjemy w PL i ludzie są czasami nerwowi, na zachodzie nie wiem ale ciesz się że nie w rosyji kochanej mieszkasz bo tam nieraz na forach widziałem groźby śmierci i gorsze wobec naganiaczy po upadkach niby pewnego biznesu Wink Wg mnie szkoda nerw na takie tematy.