Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PP $4-5 Wypełnienie oferty z CPAGrip/AWM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [PP $4-5 Wypełnienie oferty z CPAGrip/AWM (/Temat-PP-4-5-Wypelnienie-oferty-z-CPAGrip-AWM-148450)



[PP $4-5 Wypełnienie oferty z CPAGrip/AWM - hd2d - 21-06-2017 17:52

Witam, płacę $1 za wypełnienie oferty z CPAGrip oraz $1 za jedną z AdWorkMedia, łącznie $2 via PayPal. W sumie wystarczy, że ktoś ma dostęp do jakiegoś dobrego VPN'a albo proxy, (preferowany us email submit). To jednorazowy test, więc w grę wchodzi tylko wypełnienie 1x z każdej sieci.

Płacę po podaniu zawartości pobranego pliku .txt, ewentualnie jeżeli zgłosi się jakiś mod to mogę zapłacić z góry.

Kontakt w temacie, priv lub [email protected]

@Update: Podbijam do $2/offer, $5 za szybkie uwinięcie się z tematem.


RE: [PP $2] Wypełnienie oferty z CPAGrip/AWM - Fricooo - 22-06-2017 05:42

Poprosze pw


RE: [PP $2] Wypełnienie oferty z CPAGrip/AWM - hd2d - 22-06-2017 07:38

(22-06-2017 05:42)Fricooo napisał(a):  Poprosze pw

Cześć, dzięki za odzew. Co prawda zgłosiła się do mnie wczoraj jedna osoba i wysłałem jej oba linki, ale do tej pory nie wypełniła ofert. Podsyłam Ci informacje i nowe linki na skrzynkę, najwyżej zapłacę podwójnie jeżeli obaj wykonacie zadanie.

@Edit: Dziękuję za zainteresowane, na chwilę obecną proszę się nie zgłaszać, wysłałem informacje o zleceniu do 2-3 osób i czekam na wypełnienie z ich strony. Jak wszystko pójdzie dobrze to temat będzie raczej już do zamknięcia.


RE: [PP $2] Wypełnienie oferty z CPAGrip/AWM - KontrolC - 22-06-2017 13:20

Jeśli będzie/jest miejsce pisz pw


RE: [PP $2] Wypełnienie oferty z CPAGrip/AWM - hd2d - 22-06-2017 18:53

Ludzie chyba pokpili sprawę, 5 clicków na Grip i 1 na AWM, lecz bez leada. Być może były to próby z darmowych proxy czy holi i nie poszło - nie wiem, zero informacji od kogokolwiek.

W każdym razie podbijam: $2 oferta, łącznie $4, dla kozaka który zrobi to wszystko sprawnie $5. Kto pierwszy ten lepszy.

Tylko proszę, aby zgłaszały się do mnie osoby, które wiedzą co robią i/lub robili już coś takiego, po co tracić czas. Darmowe publiczne USA/UK proxy nie sprawdzi się w 95% przypadków, więc nie macie co próbować jeżeli w ten sposób chcieliście to zrobić.

@KontrolC, jeśli uważasz, że dasz radę to wal na PW.


RE: [PP $4-5 Wypełnienie oferty z CPAGrip/AWM - hd2d - 24-06-2017 14:43

Nieaktualne, do zamknięcia.


[PP $4-5 Wypełnienie oferty z CPAGrip/AWM - Majka - 26-06-2017 07:25

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.