Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MO i MT - gdzie teraz? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MO i MT - gdzie teraz? (/Temat-MO-i-MT-gdzie-teraz-148420)

Strony: 1 2


MO i MT - gdzie teraz? - Arrko - 20-06-2017 20:18

Hejka, dawniej zarabialem troche na FS jak i TP po tych wszystkich akacjach dalem sobie spokoj na jakiś czas, zresztą suby tez zniknęły na jakis czas Smile


Chcialbym juz wrocic - wiadomo zaraz wakacje i piwerka sie przydadzą Big Grin

Pojawia sie pytanie do Was, ktory serwis polecacie?
Co na dana chwile lepsze? MO czy MT?
gdzie najlepsze stawki?
Gdzie najlepsza konwersja ? Smile

Bede nagradzał wasze propozycje reputkami, pozdro mordeczki Big Grin


RE: MO i MT - gdzie teraz? - Damian0820 - 20-06-2017 20:54

Nie ma żadnego dobrego serwisu teraz, poczekałbym aż Treepay wróci.


RE: MO i MT - gdzie teraz? - szykiryki - 20-06-2017 21:11

@up, ale żarciki się widzę trzymają Smile.

Te serwisy, które są i mają usługi możesz śmiało promować. MT zawsze wchodziło nieco lepiej, choć zależy od niszy. U mnie na starszkach, real content z plikiem do pobrania tylko pojedyncze Mo za ~30 zł.
Firesub, Eforsa (chociaż tutaj aktualizuj wiadomości w temacie), Leadmore, MyLead, Fastlead, Leadnow, Leadnetwork.
Rynek się zmienił i koszty są bardziej widocznie, więc szybciej odnajdą się doświadczeni użytkownicy, ale skoro byłeś już w tym biznesie, więc wiesz o co cho Smile


RE: MO i MT - gdzie teraz? - Arrko - 21-06-2017 10:20

szyki a ktory serwis najbardziej polecasz? Smile


RE: MO i MT - gdzie teraz? - Wojtek574 - 21-06-2017 11:10

Ja z swojej strony polecam lead network ciągle jakieś nowości się pojawiają możesz promować oprócz sms jeszcze email i rejestrację support bardzo dobry napiszesz zawsze odpowiedzą (wiadomo czasami nie odrazu bo dużo ludzi pisze i trzeba to zrozumieć)


RE: MO i MT - gdzie teraz? - Arrko - 21-06-2017 11:14

jakie stawki maja?


RE: MO i MT - gdzie teraz? - fejQ - 21-06-2017 15:17

@arrko powiem Ci że obecnie sam nie wiem, gdzie "zatrzymać się na dłużej". Każdy serwis ma swoje wady i zalety. Oczywiście to moja subiektywna ocena bo to co dla mnie jest zaletą dla kogos może nie mieć znaczenia, to samo z Wadami..

Tak więc..

EforsaBig Grinuży wybór różnych stawek, programy głównie stream i download, tylko dwie wypłat w miesiacu i w dodatku na każdą musisz czekać do 15dni. Brak takiej jakby to ująć stabilizacji tzn jednego dnia wpada ci jeden za drugim, a następnego dnia 0, to samo z odnowieniami

FastLead, Leadnow: wypłat możesz zlecać nawet codziennie (od50zl) i jak zlcecisz rano to w tym samym dniu masz na koncie, programy tylko pobieranie i stream, brak możliwości tytulowania pliku czyli w landingu masz tylko "pobierz" bez nazwy pliku. Mały wybór stawek: zapis 6zl, odnowienia 3zl co 3dni lub 7.5 raz w tygodniu. Dodam że odnowienia ładnie wpadają, miesiąc temu po pracowałem 1 dzień i od tego czasu codziennie wpada mi 1 lead za odnowienie. Podczas gdy w innych serwisach odnowienia kończą się po 1-2 obciążeniach

Firesub: często pojawia się w ostatnim czasie wyłączanie usług, stabilność w tym że każdego dnia przy tym samym nakładzie pracy masz w zasadzie podobne wyniki, tak więc nigdy nie doświadczyłem cięcia leadów. Wypłaty: możesz zlecić tylko jedna wypłatę raz w miesiącu w takim systemie że zarobek z czerwca wypłacasz w lipcu, z lipca w sierpniu itp oczywiście możesz zlecać też wypłatę więcej razy ale wtedy musisz pogodzić się z prowizja 20%. Bardzo dobry support, obecnie mały wybór stawek

Leadnetwork. Mają fajne programy nie oparte na smsach tylko na tym że dostajesz prowizje za to że ktoś wypełni ankietę, zarejestruje się w jakim portalu nie ponoszą kosztów

Mylead: nie testowałem więc się nie wypowiadam

Treepay: nie testowałem, poza tym nawet nie wiem czy serwis działa a w dodatku na forum treepay nie ma dobrej opinii

Leadmore: nie działam tam odkąd wyłączyli pobieranie. Nie wiem czy coś się zmieniło jednak za moich czasów wyglądało to tak: jedna stawka 6zl z zapis nawet z pustego konta (łatwo wyegocjowac wyższą stawkę) dużo programów, wyplaty: pamiętam że był tam jakiś program wypłat ale ja mimo to zlecałem codziennie minimum 50zl bo potracali Tylko 5%. Obecnie jest chyba net15 ale tak jak wspomniałem nie chceCie wprowadzać w błąd ponieważ od niemal roku tam nie działam wiec moja wiedza może być nieaktualna


RE: MO i MT - gdzie teraz? - Wojo-MyLead - 24-06-2017 13:35

Zapraszam do przetestowania serwisu MyLead.


*
Posiadamy w swojej ofercie kilkadziesiąt programów SMS. Dodatkowo również kilkaset programów afiliacyjnych, IVR oraz SMS Czat


*
4 stawki MT, w tym dwie z odnowieniami. Najlepsza stawka w stosunku prowizja/koszt SMS. Koszt leada z prowizja 10 PLN to tylko 11,07 PLN


*
Multiweryfikacja


*
Content i Video Locker


RE: MO i MT - gdzie teraz? - Arrko - 29-06-2017 19:13

@[fejQ] szukam serwisu gdzie bede mogl korzystać z iframe programow i wstawiać na swoją strone, np programu z filmami, znasz cos? Smile


RE: MO i MT - gdzie teraz? - fejQ - 29-06-2017 19:36

Działam jedynie na pobieraniu więc się nie orientuję