Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Małe początki ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Małe początki ;) (/Temat-Male-poczatki-148418)

Strony: 1 2 3


Małe początki ;) - Fr0shArczi - 20-06-2017 19:41

Dzień #1 - 20-06-2017

Siemanko Wink

Interesuje się zarabianiem przez internet od około tygodnia a działa jakoś od 3 dni w tym czasie głównie skupiałem się na stronach z reklamami obecne zyski :

Sejfiki.com - 1.25 zł + 1710pkt.
MyPay.pl - 0,48 zł

Łącznie : 1.73 zł ( + 1710 pkt. sejfiki )

Obecny cel : Zyskiwać 5zł na dzień ( około 150zł miesięcznie )

Chciałbym na to przeznaczać około 1h-1,5h dziennie.

Mam kilka pytań:

1.Jakie strony do zarobku mi obecnie polecacie?
2.O co chodzi z tym zmiennym IP


Życzcie mi powodzenia Wink [/color]


RE: Małe początki ;) - twardy - 20-06-2017 19:43

Co do zmiennego IP i maypaya. Chodzi o to, ze robisz dana akcje tylko raz na IP. Po resecie IP mozesz ja zrobic znowu. A zmienne IP mozesz wziac np z telefonu jak masz jakies pakiety z internetem.


RE: Małe początki ;) - Fr0shArczi - 20-06-2017 19:53

Czyli wystarczy ,ze włączę i wyłączę transmisje w komórce ?


RE: Małe początki ;) - twardy - 20-06-2017 19:56

Tak.

http://www.pokapoka.pl/


RE: Małe początki ;) - Fr0shArczi - 20-06-2017 19:59

Dzięki Smile


RE: Małe początki ;) - smagi1709 - 21-06-2017 09:29

Szczerze to oprócz mypaya poleciłbym jeszcze serwis Clixsense
REFLINK USUNIĘTY
Czysty: Czysty

Serwis polega na wyświetlaniu reklam, wypełnianiu ankiet oraz wykonywaniu zadań czy ofert - wszystko oczywiście płatne, w walucie USD. Jedyny mankament tego serwisu (wg. mnie) to wypłacając zarobione pieniądze (min. 8$) pobierana jest prowizja, przy małych kwotach zauważalna, więc bardziej korzystne jest wypłacanie większych kwot, ale na nie, zbiera się długo, jeśli nie ma się poleconych i nie trafia się w ankiety (co też się często zdarza) - ale to tylko moja opinia.

Polecam ten serwis bo sam trochę w nim działam i ogólnie jest sprawdzony (działa od 2007r.). Ogółem to na Twoim miejscu porzuciłbym groszowe sprawy sejfika na rzecz właśnie clixsense - przy podobnym nakładzie pracy możesz zarobić więcej - ale jak już pisałem, to tylko moje zdanie Tongue

Pewnie inni użytkownicy napiszą, żebyś porzucił typowe groszowe buxy czy klikanie w reklamy i zajął się czymś bardziej dochodowym co wymaga myślenia i wiedzy - mają rację, ale ja się na niczym konkretnym nie znam więc polecam to co wiem xD

Życzę powodzenia w zarabianiu Smile


RE: Małe początki ;) - radmatuszewski - 21-06-2017 09:54

Weź się za Clixsense (tak jak mówi kolega wyżej), sam od tego zaczynałem ponieważ nie miałem żadnego wstępnego budżetu. Później przeszedłem do PPI (serwis Cinstaller) - wrzucałem masę filmów i czekałem na efekty (co było łatwe, ale żmudne), następnie przeszedłem na coś bardziej ambitnego czyli SEO (pod suby i inne). Próbuj różnych rzeczy, zobacz co ci najbardziej odpowiada, a jeśli czegoś nie umiesz to szukaj w Google, napewno znajdziesz.


RE: Małe początki ;) - wsite - 21-06-2017 10:14

Ogólnie polecam MyPay do zdobycia swojego pierwszego kapitału na rozwój innych projektów.


RE: Małe początki ;) - Fr0shArczi - 21-06-2017 14:40

Dobra chłopaki spróbuje z tym clixsense dzisiaj Wink A co do sejfika to myślę ,że uzbieram minimum do wypłaty i zakończę tam prace Smile

Jeżeli chodzi o MyPay to czy też na początku wam nie zaliczało ankiet ? Wczoraj zrobiłem z 20 i jedynie otrzymałem 8 groszy za konkurs mp3.

Jeszcze szybkie pytanko , jak ustawić wypłatę na konto PayPal ?

Mógłbym prosić o jakieś porady co do tej witryny ponieważ jestem trochę zagubiony. facepalm


RE: Małe początki ;) - smagi1709 - 21-06-2017 16:09

Na maypayu rób cały czas konkurs mp3 i te groszowe kliki jak masz - surveys w ogóle nie tykaj, bo tego nie zalicza nikomu. Na razie musisz robić te akcje co masz, żeby wyrobić sobie ranking jakości, a później dojdzie Ci więcej akcji. Co do paypala to niestety nie pomogę bo nie wypłacałem tam jeszcze pieniędzy.