Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake konto paypal i zapomniane hasło - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Fake konto paypal i zapomniane hasło (/Temat-Fake-konto-paypal-i-zapomniane-haslo-148416)



Fake konto paypal i zapomniane hasło - grzela52 - 20-06-2017 18:47

Witam,
Znajomy poprosił mnie o pomoc w odzyskaniu drugiego konta paypal, które musiał zrobić z kilku powodów. Problem polega na tym, że hasło do tego fake konta miał zapisane w przeglądarce i ktoś z domowników wyczyścił wszystkie dane.
Hasło można odzyskać przez mail oraz telefon, który też podał fałszywy...
Jest szansa żeby je odzyskać tylko przy pomocy e-maila? Ewentualnie jak powinien rozmawiać z osobą z infolinii żeby mu pomogli?


RE: Fake konto paypal i zapomniane hasło - marcel_kk - 20-06-2017 19:13

Zerowe szanse.


RE: Fake konto paypal i zapomniane hasło - grzela52 - 20-06-2017 19:17

A gdyby powiedział że to jego drugie konto i zrobił weryfikacje głównego konta?
Może sprawdzą z jakiego miasta się logował albo dojdą po mac karty sieciowej? Ma tam kilka tysięcy więc warto spróbować.
Dałem mu kilka rad ale chciałbym usłyszeć coś od osoby, która miała podobny problem.


RE: Fake konto paypal i zapomniane hasło - twardy - 20-06-2017 19:19

Szybciej treepay wyjdzie ze Scamu... to ma dostep do maila czy nie? Po co w ogole ten temat, sprawdzcie najpierw odzyskanie hasla przez maila.


RE: Fake konto paypal i zapomniane hasło - rachman - 20-06-2017 19:33

Jak nie odzyska przez mail to nic nie zrobi. Oszustom żadna instytucja czy firma nie odda konta - a tak będą to widzieć konsultanci. Podał dane fake a to nie zgodne z regulaminem. Poza tym mogą się zacząć pytania czy aby nie prał pieniędzy Wink


RE: Fake konto paypal i zapomniane hasło - grzela52 - 20-06-2017 19:40

Wszystko było uczciwie tylko potrzebował drugiego paypala. I tak, ma dostęp do maila ale do weryfikacji potrzebny jest również telefon.
Cóż skoro nie da rady to nie da rady, za głupotę się płaci.


RE: Fake konto paypal i zapomniane hasło - rachman - 20-06-2017 19:41

Pewności nie mam ale tak mi się wydaje. Chyba że zadziała czynnik ludzki i trafi na kogoś kto mu pomoże ale to nie zgodne z regulaminem więc wielkich nadziei bym sobie nie robił. Niech próbuje, najwyżej.