Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak usunąć menu na telefonie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Jak usunąć menu na telefonie (/Temat-Jak-usunac-menu-na-telefonie-148393)



Jak usunąć menu na telefonie - Doom - 19-06-2017 23:00

Hej. Wiecie może jak usunać te menu? Ustawiłem w panelu admina i na PC jest ok, nic sie nie pojawia, ale na telefonie jest cały czas. Chodzi mi o to co na screenie
[Obrazek: 75834462577847831202.png]


RE: Jak usunąć menu na telefonie - l3g1t - 21-06-2017 17:40

Podaj adres strony na PW.


RE: Jak usunąć menu na telefonie - DonWestbam - 21-06-2017 17:48

gdzies w customize theme. jak nie znajdziesz rozwiazania to napisz na pw. jak bede w domu sprawdze dokladniej


RE: Jak usunąć menu na telefonie - l3g1t - 21-06-2017 17:55

Zależy chyba od motywu, u mnie nie widze takiej opcji. Jak też nie będzie posiadał takiej opcji to wystarczy CSS'a zmodyfikować.


RE: Jak usunąć menu na telefonie - Bazor - 25-07-2017 15:04

Kiedyś też cos takiego szukałem, wystarczy to wkleić w css'a oraz wpisać zamiast .nazwa_divu swoją sekcję, która jest odpowiedzialna za menu. Sprawdzisz to w prosty sposób najeżdżając na menu i klikając prawy przycisk myszy oraz zbadaj.

@media only screen
and (min-device-width : 320px)
and (max-device-width : 480px){ .nazwa_divu { display: none;}}