Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dollar Dollar Bills y'all - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dollar Dollar Bills y'all (/Temat-Dollar-Dollar-Bills-y-all-148376)

Strony: 1 2


Dollar Dollar Bills y'all - radmatuszewski - 19-06-2017 13:37

Cześć!


Stary dziennik zamknąłem ponieważ przyszedł czas na coś innego niż wcześniej (wcale nie dlatego, że nie chciało mi się edytować pierwszego posta w starym dzienniku i zrobić mu odnośnik do najnowszego w starym dzienniku Jerk2).

Wakacje się zaczęły, czasu wolnego od groma, trzeba coś z tym zrobić bo na truskawki czy wiśnie iść nie zamierzamUndecided

Co mam zrobione, co będę robił?


Nic nie mam do końca zrobione więc zaczynam od zera
facepalm

Strony WWW - OGads/Cinstaller:
  • OGads
    • Strona .com - NISZA #1 - duża konkurencja (Konkurencja ogromna, ale to jest projekt, który mogę robić dużą ilość czasu i nigdzie mi się nie spieszy więc może coś z tego będzie)
    • Nisza #2 - muszę wszystko na nią wgrać i zacząć linkowanie
  • Cinstaller
    • Strona pod pobrania z MACa - .com oczywiście - muszę napisać posty, znaleźć dobry motyw do WP i linkować
    • Myślę o stworzeniu wielu blogów na blogspocie - może coś z tego wpadnie może nie - idea jest taka, że ma to być zrobione raz i zostawione w cholerę - chcę zobaczyć czy to się jakoś sprawdzi.

FB/Twitter/Instagram

Na FB chcę rozwinąć stary FP - wiecie, śmieszki, memy i tak dalej. Obecnie ma jakieś 400 lajków, chcę go pociągnąć w górę. I chcę założyć drugi pod ERO.

Na Twitterze muszę założyć oba nowe konta pod śmieszki i ERO.

Na Instagramie tak jak wyżej.

Cele:


Przydałoby się określić jakieś cele bo bez tego się nie obejdzie.
  • Facebook
    • FP - Śmieszki - 400/1000
    • FP - ERO - 0/1000
  • Twitter
    • Śmieszki - 0/1000
    • ERO - 0/1000
  • Instagram
    • Śmieszki - 0/1000
    • ERO - 0/1000

  • Dodanie dziennie jednego posta na stronę pod MACa
  • Codziennie linkować wszystkie strony WWW - do 20 linków na stronę dziennie
  • Postawić stronę pod niszę #2 i doprowadzić do porządku
  • Zrobić blogi na blogspocie

Cele pieniężne:

Szczerze mówiąc to nie wiem jakie. Myślę, że z 1000 złoty do końca lipca byłoby fajnym wynikiem.

DOLARY : 0/250$ (zaokrągliłem kurs dolara do 4 zł - nie chce mi się rozdrabniać na 3,76 zł).

PS. Postawię jeszcze coś pod suby, ale to jakoś pobocznie i bez pośpiechu (oczywiście dam znać co i jak w dzienniku).


RE: Dollar Dollar Bills y'all - patrolpxd - 19-06-2017 14:07

Będę obserwował Smile Powodzenia

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Dollar Dollar Bills y'all - radmatuszewski - 19-06-2017 14:13

(19-06-2017 14:07)patrolpxd napisał(a):  Będę obserwował Smile Powodzenia

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Dzięki!


RE: Dollar Dollar Bills y'all - radmatuszewski - 26-06-2017 22:37

Dzień 2 (26.06.2017)


Tak, dzień drugi ponieważ wcześniej nie miałem ani chwili czasu - wakacje się zaczęły to trzeba było korzystać.


Przez najbliższe kilka dni będę skupiał się na stronie .com (PPI pod MACa). Tworzę sobie sporą bazę wpisów (jeden tekst pod jedną niszę - zespinowany 1000 razy). Mam TRIAL na 5 dni więc chcę skorzystać jak najbardziej się da. Te teksty przydadzą mi się do tworzenia zaplecza pod tę stronę. A przy okazji są sensownie napisane więc może jakieś grosze z nich wpadną.

Myślę, że jak się zepnę to dziś przez noc zrobię sobie ok. 100 nisz. Później będę musiał wykombinować coś, żeby móc w łatwy sposób importować to do blogów na WP i blogspocie.

Gdy mnie nie było to zarobiłem 2$. Jeszcze 248$ do celu.


RE: Dollar Dollar Bills y'all - Doctrine - 26-06-2017 22:43

Nice, sam działam trochę w social mediach więc poobserwuję. Powodzenia! Wink


RE: Dollar Dollar Bills y'all - radmatuszewski - 26-06-2017 22:45

@[Doctrine] Dzięki!

Dla mnie social media to lekka nowość - nigdy się w to nie bawiłem, ale wiem jak stworzyć kampanie reklamowe i tak dalej - żeby nie było, że nie ogarniam xD

Jednak to jest taki plan długoterminowy - najbardziej interesuje mnie właśnie rozwinięcie strony pod MACowe PPI.


RE: Dollar Dollar Bills y'all - radmatuszewski - 27-06-2017 22:55

Dzień 3 (27.06.2017)


Mam 58 tysięcy tekstów - wszystkie nisze z jednej strony z "grami" na MACa przespinowane 1000 razy. Żmudna i czasochłonna robota, no, ale cóż.

Dziś przez noc planuję wrzucić wszystkie wpisy na moją stronę .com - w nocy zrobiłem sobie szablon każdego wpisu więc myślę, że dość sprawnie to pójdzie.

Jeśli będę miał siłę (bo ostatnio mało śpię) to przy okazji zrobię kilka blogów na blogspocie i wordpressie żeby było zróżnicowanie - oczywiście blogi już będą linkowały do moich wpisów na głównej stronie.


RE: Dollar Dollar Bills y'all - radmatuszewski - 02-07-2017 00:08

Dzień 4 (02.07.2017)


Dodawanie tych wpisów idzie strasznie kiepsko - dodałem raptem 10 ponieważ nie mogę się zmotywować.

Strona nie zalicza żadnych wizyt facepalm - raczej dlatego, że wpisy oklepane. Postanowiłem odpuścić te, które mam i wrzucić nowe - zobaczymy, może wtedy ruszy.

Dam znać jak postępy!


RE: Dollar Dollar Bills y'all - radmatuszewski - 07-08-2017 10:03

Dzień 5 (07.08.2017)


Miałem miesięczną przerwę od dziennika. Zmieniły mi się cele. Teraz głównie skupiam się na SEO a resztę projektów traktuję jako poboczne.

Posiadam 6 stron pod OGads i SEO - nie przynoszą jeszcze zysków ponieważ dopiero je pozycjonuję.

Moim celem pobocznym jest postawienie czegoś pod Suby.

Więcej napiszę wieczorem! Wink


RE: Dollar Dollar Bills y'all - radmatuszewski - 12-08-2017 05:51

Dzień 6 (12.08.2017)


Miałem opisać wszystko wcześniej, ale mi się nie udało. Od dziś dziennik będzie prowadzony systematycznie.

Postanowiłem postawić zarabianie na SEO, ale w wolnych chwilach (których pewnie będzie sporo) będę kombinował z Subami, PPI i być może PPA. Planuję też postawić stronę tylko pod AdSense.

Co posiadam?

- 7 gotowych stron pod OGads (SEO)
- Hosting
- 30 zł jako fundusze na start - nie dużo, ale wystarczy.

Zadania:
- Do każdej strony pod OGads dodawać 10 linków dziennie.
- Powiększać zaplecze o 3 strony dziennie.
- Stworzyć 10 stron pod SUB SMS. Będę szukał stron z niską konkurencją tak aby w miarę szybko się wybić.
- Przekopać internet w poszukiwaniu pomysłu pod AdSense.

Do kiedy?


Mam nadzieję, że wyżej wymienione zadania wypełnię a niektóre z nich będę powtarzał do końca wakacji. Później pewnie się zmieni trochę bo będzie mniej czasu.

Co dziś zrobię?

- Podlinkuję strony pod OGads.
- Stworzę stronę pod Suby.
- Pomyślę nad jakimś projektem pod PPA.