Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z Unibet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Problem z Unibet (/Temat-Problem-z-Unibet-148369)



Problem z Unibet - ciekma - 19-06-2017 07:57

Witam wszystkich.
Jak wiecie od 1 lipca dostawcy internetu będą blokować domeny nielegalnych kasyn i bukmacherow internetowych. W tym unibet i bah.
Od tygodnia ani razu nie chciało mi połączyć z unibetem używając internetu z pakietu w telefonie natomiast przez WiFi łączy bez problemu. Czy to może mieć już jakiś związek z tym że będzie zablokowany czy problem leży gdzieś indziej?


RE: Problem z Unibet - mahuzz - 19-06-2017 08:15

Cytat:nielegalnych
Cytat:W tym unibet i bah

Może coś przeoczyłem, ale czemu one są nielegalne?

A pakiet internetowy Ci sie nie skonczyl? Z innego urzadzenia sie da?


RE: Problem z Unibet - Stworkowaty - 19-06-2017 08:42

mahuzz, ustawa antyhazardowa w Polsce weszła, dlatego jest nielegalny Wink


RE: Problem z Unibet - Folari - 19-06-2017 09:41

@[ciekma]

Nie możesz wejść z telefonu bo prawdopodobnie operator blokuje te strony. Play np. już poblokował bo mam nr z tej sieci i od tygodnia gdzieś nie dało się wbić ale wystarczy, że zmienisz w fonie dns na te od googli lub pobierzesz apkę:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dnset&hl=pl

i automatycznie zmieni Ci DNS.

Gdyby problem był na PC to wchodzisz we właściwości sieci z którą się łączysz i dodajesz alternatywny dns, niżej scr.

[Obrazek: fgggg.jpg]


RE: Problem z Unibet - ciekma - 19-06-2017 10:08

No właśnie mam z play. A apka niestety mi nie pomaga :/


RE: Problem z Unibet - Folari - 19-06-2017 10:36

To nie wiem może spróbuj jakiejś innej aplikacji z marketu, ja pobrałem to DNSet i jak ją odpale to bez problemu mogę wejść na stronę bah czy unibet.