Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przygoda z Clixsense, NeoBux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Przygoda z Clixsense, NeoBux (/Temat-Przygoda-z-Clixsense-NeoBux-148362)

Strony: 1 2 3


Przygoda z Clixsense, NeoBux - zonickowaty - 18-06-2017 16:48

Sporo ostatnio słyszę na temat zarabiania przez internet, cóż jestem studentem więc pomyślałem, sam mogę zacząć tak zarabiać tym bardziej że mam teraz sporo wolnego czasu. Natomiast dziennik ma mnie motywować i przypominać mi o wypełnianiu zadań oraz, aby kontrolować Swój rozwój.

Pierwszy dzień:
- Założenie konta na Clixsense.
- Ogarnięcie co i jak wygląda na czym to polega.
- Coś nie poszło tak z ankietami, ponieważ nie mogę ich rozwiązać, cieakwe czy tylko dziś
- Pierwszy raz również podszedłem do "Tasks" i poszło mi bardzo słabo, prawdopodobnie muszę jeszcze raz przeczytać co i jak.

Zarobek z tego dnia Clixsense : $0,052
Zarobek z tego dnia NeoBux : $0.018


NeuBux :
-Otworzyłem reklamy.


Jeżeli ma ktoś jakieś rady co do zarabiania przez interenet to chętnie poczytam, jak i nawiąże współpracę.

Zastanawiam się również nad platformą eforsa.pl, ciekawy sposób, tylko jest zdecydowanie więcej kombinowania.


RE: Przygoda z Clixsense, NeoBux - lakerr - 18-06-2017 18:52

Daj sobie spokój z buxami, zajmij się czymś co wymaga trochę myślenia zamiast bezmyślnego klikania w reklamy bo nigdy nic nie zarobisz


RE: Przygoda z Clixsense, NeoBux - twardy - 18-06-2017 18:58

Jak masz internet mobilny to juz lepiej poklikaj na mypay.pl. Buxy to strata czasu. No chyba, ze temat tylko po to zeby refy probowac przepchnac, to luz Lol


RE: Przygoda z Clixsense, NeoBux - kubagrzybowski - 18-06-2017 20:08

powodzenia kolego, nie do końca zgadzam się z moimi poprzednikami bo CS i NB to troszkę inne buxy niż pozostałe trzeba tylko poświęcić im troszkę czasu


RE: Przygoda z Clixsense, NeoBux - shf - 18-06-2017 21:54

Jaki hajs z takich buxów niby można wyciągnąć na miecha? 10$ ? Big Grin


RE: Przygoda z Clixsense, NeoBux - lakerr - 19-06-2017 00:14

(18-06-2017 21:54)shf napisał(a):  Jaki hajs z takich buxów niby można wyciągnąć na miecha? 10$ ? Big Grin

Dokładnie Wink Tylko trudne rzeczy, których nie wszyscy się podejmą będą dobrze płatne, ale niektórzy lubią iść na łatwiznę i klikać tępo w reklamy zamiast ruszyć głową


RE: Przygoda z Clixsense, NeoBux - Darken - 19-06-2017 10:25

Oba są dobre jeżeli robisz taski. W Clixsense do tasków można zarobić jeszcze na ankietach. Klikania reklam nie polecam.


RE: Przygoda z Clixsense, NeoBux - zonickowaty - 19-06-2017 14:35

(19-06-2017 00:14)lakerr napisał(a):  
(18-06-2017 21:54)shf napisał(a):  Jaki hajs z takich buxów niby można wyciągnąć na miecha? 10$ ? Big Grin

Dokładnie Wink Tylko trudne rzeczy, których nie wszyscy się podejmą będą dobrze płatne, ale niektórzy lubią iść na łatwiznę i klikać tępo w reklamy zamiast ruszyć głową

Zamiast bezproduktywnej krytyki może jakieś wskazówki ? Z góry proszę o wyrozumiałość jestem nowy w tych tematach.


RE: Przygoda z Clixsense, NeoBux - lakerr - 19-06-2017 14:46

A co umiesz robić? Na twoim miejscu pewnie zacząłbym od subów/cpa jak się postarasz to szybko zobaczysz efekty i różnice w porównaniu do buxów


RE: Przygoda z Clixsense, NeoBux - kubagrzybowski - 19-06-2017 14:59

(19-06-2017 10:25)Darken napisał(a):  Oba są dobre jeżeli robisz taski. W Clixsense do tasków można zarobić jeszcze na ankietach. Klikania reklam nie polecam.

Dokładnie o to mi chodzi taski + oferty a w neo RR tylko trzeba chcieć