Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na ominięcie weryfikacji Paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Sposób na ominięcie weryfikacji Paypal (/Temat-Sposob-na-ominiecie-weryfikacji-Paypal-148349)



Sposób na ominięcie weryfikacji Paypal - wamp1992 - 18-06-2017 03:38

Witam,

dorabiając sobie na gg byłem zmuszony do założenia konta fake na paypalu. Nie połączyłem go z kartą (ponieważ jej nie mam), dozbierałem 230zł w pare dni i teraz moje pytanie czy da się z tego konta wyciągnąć te 230zł pomimo weryfikacji dowodu tożsamości (którego nie moge wysłać bo jestem facetem a dane są kobiece) i wyciąg z konta bankowego (którego nie mam to nie wiem jak to zrealizować). Czy istnieje szansa na odzyskanie środków lub ominięcie takowej weryfikacji? Pozdrawiam.


RE: Sposób na ominięcie weryfikacji Paypal - Shadecaster2 - 18-06-2017 10:48

możesz się wymienić z kimś dajesz mu te 230zl paypal a on przykładowo przelewa Ci 210zł


RE: Sposób na ominięcie weryfikacji Paypal - twardy - 18-06-2017 11:00

No, na pewno wysle komus kase jak ma weryfikacje? Big Grin
Nic nie zrobisz. Moze po pol roku bedziesz mogl przelac kase na wskazane konto, ale cos watpie.


RE: Sposób na ominięcie weryfikacji Paypal - Shadecaster2 - 18-06-2017 11:11

a dobra źle zrozumiałem ; P myślałem że chce po prostu wypłacić na konto bankowe a ma nie prawdziwe dane ; d


RE: Sposób na ominięcie weryfikacji Paypal - fejQ - 27-07-2017 14:33

Temat nieco odkopany ale.... Jeśli przyjmujesz środki na fejkowe damskie konto PP a chcesz je przelać na konto bankowe to najprostszy sposób chyba jest taki...

Z fejkwego PP przelewasz hajsy na swoje autentyczne zweryfikowane konto PP i z niego już na konto bankowe