Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykaz osób odznaczonych przez Administrację - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Wykaz osób odznaczonych przez Administrację (/Temat-Wykaz-osob-odznaczonych-przez-Administracje-148347)



Wykaz osób odznaczonych przez Administrację - rachman - 18-06-2017 01:26

Wykaz osób które zostały odznaczone dodatkowymi znaczkami "Odznaczenia Administracji" jest gdzieś dostępny? Nie widzę, a można by go dodać do strony z odznaczeniami.
Ewentualnie licznik w "Odznaczeniach" ile osób ma takowe nadane?

Mało osób posiada odznaczenia typu "Biznesmen", "Programista" itd. i spotyka się je raczej przypadkowo - taki wykaz nie jednego forumowicza by zainteresował lub zaskoczył Wink


RE: Wykaz osób odznaczonych przez Administrację - PremAccHack - 18-06-2017 06:26

Zgadzam się dodać rangi grafik, reseller, itp. Dodatkowo zrobić spis taki u góry że po kliknięciu ukazuje się lista osób którzy taka range mają. Wtedy np gdy chcemy jakas grafikę piszemy do grafików. Gdy chcemy jakiś skrypt do programistów napewno ciekawe rozwiązanie. Wprowadzić to za fg do kupna w sklepie myślę że każdy byłby zadowolony Smile

Dodatkowa funkcja na forum Smile


RE: Wykaz osób odznaczonych przez Administrację - Admin - 18-06-2017 08:35

taa uważaj bo na forum znajdziesz wysyp grafików... przez ostatnie 8 lat znalazłem tu dwóch i na pewno na twoje "pw" odnośnie zapotrzebowania grafiki nie zareagują... to nie oferia. Wykaz rang kiedyś się wyświetlał ale został wyrzucony bo niczego istotnego nie wskazywał. Odznaczenia są symboliczne, nie są wyznacznikiem tego jakie kto usługi świadczy...


RE: Wykaz osób odznaczonych przez Administrację - rachman - 18-06-2017 16:08

Mi osobiście nie chodziło o wykaz osób które mogą świadczyć dane usługi jak to @PremAccHack przytoczył a o wykaz po prostu osób z ciekawymi odznaczeniami. Tu się zgodzę że to nie oferia i też nie miałem na myśli łatwego dostępu do osób które mogą nam wyświadczać jakieś usługi a o wykaz kto się zasłużył i dostał "medal" w postaci np. "Dobry samarytanin" czy "SuperMen" itd. Wink

Odznaczeń jest sporo a większość jest mało spotykana stąd pomysł by te osoby pokazać na światło dzienne bo na razie istnieją ale przemykają jak duszki Wink

Odznaczenia są fajne i można by je było pokazać nowym bo większość pewnie nie wie o ich istnieniu nawet.
Nic istotnego to nie daje to fakt, to był taki luźny pomysł, także dla zaspokojenia własnej ciekawości Wink