Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę dodawanie śmiesznych obrazków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę dodawanie śmiesznych obrazków (/Temat-Zlece-dodawanie-smiesznych-obrazkow-148343)



Zlecę dodawanie śmiesznych obrazków - sterngre - 17-06-2017 21:35

Witam,

Zlecę dodawanie śmiesznych obrazków / mogą być kopiowane
- bez logo
- dobrej jakości (nie będących screenshotami a pobranymi obrazkami)
- (edit) min 5 tagów do obrazka

Na zasadzie licytacji wybiorę 3 osoby. Proszę o podawanie ceny za 100 obrazków - które znajdą się na stronie głównej serwisu.

- Płatność przelewem - rozliczanie do uzgodnienia (np co konkretną ilość obrazków)


Pozdrawiam


RE: Zlecę dodawanie śmiesznych obrazków - Samsonov - 17-06-2017 21:54

Jaka tematyka? Sportowa? Czy chodzi bardziej o memy z żartami? Czy może poprostu o jakieś śmieszne ujecia? Nie mam pojęcia jak wyglada to cenowo, ale jak nie znajdziesz nikogo to pisz do mnie, ewentualnie sam zaproponuje stawke na pw i bedziemy negocjowac najwyzej Smile


RE: Zlecę dodawanie śmiesznych obrazków - Fricooo - 17-06-2017 22:09

Ja się zgłosiłem na priv


RE: Zlecę dodawanie śmiesznych obrazków - Paweł Szubi - 17-06-2017 22:14

Chciałbym podjąć dodawania się obrazków w wolnych chwilach. Mogę zgodzić się na 7 zł za 100 obrazków. Czas pracy do uzgodnienia .


RE: Zlecę dodawanie śmiesznych obrazków - sterngre - 17-06-2017 22:20

(17-06-2017 21:54)Samsonov napisał(a):  Jaka tematyka? Sportowa? Czy chodzi bardziej o memy z żartami? Czy może poprostu o jakieś śmieszne ujecia? Nie mam pojęcia jak wyglada to cenowo, ale jak nie znajdziesz nikogo to pisz do mnie, ewentualnie sam zaproponuje stawke na pw i bedziemy negocjowac najwyzej Smile

Memy z żartami a konkretniej trochę czarnego humoru, życiowego humoru, ogólnego, sport też wchodzi w grę


RE: Zlecę dodawanie śmiesznych obrazków - twardy - 17-06-2017 22:32

@[Begrezen]

Fucha dla Ciebie.


RE: Zlecę dodawanie śmiesznych obrazków - Begrezen - 17-06-2017 23:14

bez loga to troche ciezko ale cos sie znajdzie, mysle ze 15 zl za 100 high quality obrazkow bedzie spox ceną Sex ew mozna ponegocjowac ale swiat memow to ja znam jak wlasno kieszen, polecam sie Sex


RE: Zlecę dodawanie śmiesznych obrazków - sterngre - 18-06-2017 22:31

Temat Do zamknięcia.


Zlecę dodawanie śmiesznych obrazków - Hybrid1990 - 18-06-2017 22:33

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.