Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie Mylead IVR - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pytanie Mylead IVR (/Temat-Pytanie-Mylead-IVR-148284)



Pytanie Mylead IVR - Wojtek574 - 15-06-2017 14:26

Witam
Mam takie pytanie co do IVR bo mam takie dwa numery jak na zdj niżej i do czego jest ten krótszy numer
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


RE: Pytanie Mylead IVR - kniew - 15-06-2017 14:36

numer wewnętrzny który dzwoniący musi wpisać żeby lead był zaliczony na twoje konto


RE: Pytanie Mylead IVR - szykiryki - 15-06-2017 16:27

Żebyś zarobił odbiorca po połączeniu musi podać Twój nr wewnetrzny 362, jesli tego nie zrobi- po jakims czasie polaczy się z konsultanką pewnie, ale Ty nic nie zarobisz Smile


RE: Pytanie Mylead IVR - Wojtek574 - 15-06-2017 16:32

A jak go sie podaje ? Trzeba najpierw wybrać numer a pozniej trzeba wpisać 362 tak ? Bo ludzie piszą ze nie moga sie połączyć w ogóle ;/


RE: Pytanie Mylead IVR - rachman - 15-06-2017 18:43

Nie dzwoniłem na ich ivr ale podejrzewam że podobnie jak dzwonisz do urzędu czy większej firmy - łączy Cię i musisz wybrać wewnętrzny Wink


RE: Pytanie Mylead IVR - Wojo-MyLead - 21-06-2017 08:29

Osoba dzwoniąca po wybraniu numeru telefonu, musi podać nr wewnętrzny. Na początku rozmowy jest wyraźny komunikat kiedy należy to uczynić.


RE: Pytanie Mylead IVR - Wojtek574 - 21-06-2017 15:11

(21-06-2017 08:29)MyLead-Support napisał(a):  Osoba dzwoniąca po wybraniu numeru telefonu, musi podać nr wewnętrzny. Na początku rozmowy jest wyraźny komunikat kiedy należy to uczynić.

Aha rozumiem dziękuję za odpowiedź Wink