Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrill na bank - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Skrill na bank (/Temat-Skrill-na-bank-148274)



Skrill na bank - kaktuho - 15-06-2017 09:33

Witam,

Wymienię koło 1100 zł ze skrilla na bank. Konto w CA lub przelew natychmiastowy.

Info z propozycją poproszę na PW.


RE: Skrill na bank - kaktuho - 15-06-2017 18:21

Witam,

Jeśli p. Daniel Sobipan który miał postępowanie w komendzie Rzeszów w listopadzie 2012 roku czytał to:

Proszę o kontakt na PWSmile Okradł mnie Pan dzisaj (chociaż Pan piszę tylko z szacunku do polskiego języka)

Multikonta :

aaaaaaaaaa1
czy
k4^^il

Pozdrawiam i czekam tylko dzisiaj na kontakt Smile Jutro obdzwonię resztę z ludzi z Pana nazwiskiem w miejscowości CH.... Smile

Warto się zgłosić Smile Wstydu bedzie mniej Wink i uprzedzę NIE CHODZI O KRADZIEŻ tych śmiesznych pieniędzy ale o zasadę Wink Tak jak Pan był zdeterminowany iż Pan mnie okradnie tak i ja pokaże w Pana mieście że Pan jest złodziejem. I proszę tego nie odbierać jak groźby ale jak obietnicę Wink

ps. nie chce pieniędzy Smile chce słowo PRZEPRASZAM Smile

edit:
nie dopisałem dzisiaj a złodziej zawsze kradnie


Skrill na bank - Coristo - 04-10-2017 19:59

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.