Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis komputerowy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Serwis komputerowy. (/Temat-Serwis-komputerowy-148246)



Serwis komputerowy. - Thinker - 13-06-2017 19:51

Siema. Smile
Mam pytanie. Jak to działa w serwisie komputerowym że serwis instaluje użytkownikowi system. Czy oni kupują dla każdego nowego klienta system czy mają jakoś abonamentowo? Orientuje się się ? Wink


RE: Serwis komputerowy. - Gremquen - 13-06-2017 20:01

Jeśli instalują no to klient musi mieć swój system, ew. na klienta zlecenie zamawiają. Tak mi się przynajmniej wydaje Wink

Ew. mają dojścia, zniżki itp. i biorą go taniej Wink


RE: Serwis komputerowy. - Thinker - 13-06-2017 20:04

Hm. U mnie w mieście instalacja kosztuje 120zl i to oni dają system. Więc się tak zastanawiam


RE: Serwis komputerowy. - Gremquen - 13-06-2017 20:06

wyczytane na elektrodzie:
gość zapytał czy może swojego windowsa instalować u klientów
[Obrazek: P3e48yC4ROWYvT4RyMubow.png]


RE: Serwis komputerowy. - twardy - 13-06-2017 20:21

Nie napisales jaki system Big Grin
Moze po prostu instaluja jakiegos darmowego linuxa i kasuja 120zl? Lol


RE: Serwis komputerowy. - rachman - 13-06-2017 20:26

Pakują wersję OEM czyli przypisaną do danego urządzenia. Nie możesz jej na innym sprzęcie zainstalować, odsprzedać itd. bo złamiesz licencję. Jeśli się nie mylę Wink
Jeśli płacisz za system to wołaj naklejkę w razie jej braku - ona jest dowodem posiadania licencji z tego co mi kiedyś wyjaśniali w sklepie jak kupowałem z wersją OEM lapka komuś.


RE: Serwis komputerowy. - Gremquen - 13-06-2017 20:27

A po za tym chociażby na allegro można kupić Win7 OEM z naklejką za 70zł.
Więc 5 dych za instalację akurat myślę, że git Smile


RE: Serwis komputerowy. - PaulRcootiC - 16-08-2017 23:04

A mi 5 lat temu wzieli stówke, i zainstalowali pirackiego wina, mimo ze byla wlepa na obudowie