Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Testowanie produktów bankowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Testowanie produktów bankowych (/Temat-Testowanie-produktow-bankowych-148234)



Testowanie produktów bankowych - Szeejdi - 13-06-2017 12:03

Cześć,
Przeglądając OLX można natrafić na wiele ofert pracy zatytułowanych np "Tester produktów finansowych". Ludzie proszą tam o mail imię i nazwisko a w zamian w ok 6 etapach pokazują jak zarabiać miliony. Ogólnie z każdą osobą, z która pisałem kończyłem na Etapie 2, podczas niego trzeba było założyć 6 kont osobistych żeby dostać kolejne kroki. Powiedzcie czy może ktoś miał doświadczenie, opłaca się zakładać te konta i faktycznie ludzie przedstawiają jak można zarabiać w ten sposób?
Pozdrawiam


RE: Testowanie produktów bankowych - radek0389 - 13-06-2017 12:06

Mówiąc prostym językiem, szukają frajerów, którzy założą konta/wezmą pożyczkę z ich linków referencyjnych aby zgarnąć prowizje. Tyle.


RE: Testowanie produktów bankowych - mysc - 13-06-2017 12:11

(13-06-2017 12:06)radek0389 napisał(a):  Mówiąc prostym językiem, szukają frajerów, którzy założą konta/wezmą pożyczkę z ich linków referencyjnych aby zgarnąć prowizje. Tyle.

A następnie powiedzą Ci żebyś robił to samo + ew. polecą kilka kont do założenia na siebie samego (tym razem już z własnych linków).


RE: Testowanie produktów bankowych - Szeejdi - 13-06-2017 12:13

Rozumiem, dzięki tak myślałem, ale wolałem zapytać Smile


RE: Testowanie produktów bankowych - szykiryki - 13-06-2017 12:18

Stare jak świat, Ty zalozysz te 6 kont i kontakt się urwie, ewetualnie dostaniesz rade: załóż wlasne konto w sieci afiliacyjnej->znajdź frajerów, którzy założą 6 kont-> zgarnij za nich prowizję. Easy.


RE: Testowanie produktów bankowych - Wojtek574 - 13-06-2017 19:14

Wcześniej był tego typu pseudo biznesmenów wysyp na fb z tego co zauważyłem jest już ich o wiele mniej jak dla mnie głupota zakładac na siebie nie wiadomo ile kont bankowych nie polecam i zawsze będę takich biznesmenów tepil


RE: Testowanie produktów bankowych - rachman - 13-06-2017 20:38

Dodam że kiedyś na fejsie i olx było takich ofert od groma i wiele z nich testowałem z ciekawości - kto te ściemę toleruje i niestety większość osób promowało m2m Undecided Nie wiem ale chyba nikt im nie zgłaszał że ktoś takimi działaniami psuć może im opinię.

Cytat:głupota zakładac na siebie nie wiadomo ile kont bankowych
Głupotą to zakładać tyle kont z cudzych linków a nie samo posiadanie tylu kont.


RE: Testowanie produktów bankowych - nitram - 14-06-2017 11:13

Jak wyżej, wszystko na ten temat. Zarobić można, ale raczej musisz działać po swojemu, filozofii w tym nie ma żadnej a jedynie nabijanie refów.
Poniżej masz artykuł na ten temat.

Zarób 1000 zł bez inwestycji i bez polecania