Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki serwis do reklam CPM na stronkę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jaki serwis do reklam CPM na stronkę? (/Temat-Jaki-serwis-do-reklam-CPM-na-stronke-148225)



Jaki serwis do reklam CPM na stronkę? - Fevi - 12-06-2017 22:16

Cześć

Posiadam niewielkie forum które na oko posiada od 500 do 1000 wejść miesięcznie na stronę. Nie jest to dużo ale pomyślałem że mógłbym dać reklamy na których będe zarabiać dzięki wyświetleniom, bo innego typu raczej nie ma co wprowadzać.

Próbowałem na paru stronkach np: seopilot i infolinks ale odrzucały moje forum. Przyjeli mnie na adsmodern ale reklamy które tam występują to pop upy i na dodatek maja treści związane z erotyką.

Tak więc znacie jakiś godny polecenia serwis?


RE: Jaki serwis do reklam CPM na stronkę? - Gremquen - 12-06-2017 22:27

Nie no, odpuść sobie Wink

np. hotcpm.pl .
za 35 groszy miesiecznie chcesz denerwować użytkowników reklamą? Wink

Jak chcesz to ja za umieszczenie jednego małego linku w stopce mogę ci nawet 1zł miesięcznie zapłacić Wink


RE: Jaki serwis do reklam CPM na stronkę? - Fevi - 12-06-2017 23:02

hotcpm niestety zamknął rejestracje

Serio nie ma nic na czym można zarobić chociaż parę groszy i przy okazji nie denerwować użytkowników wyskakującymi okienkami?


RE: Jaki serwis do reklam CPM na stronkę? - Gremquen - 12-06-2017 23:09

Ale nawet zwykły banner jak umieścisz na forum to zawsze jakoś na użytkowników bedzie działał.
Nie znajdziesz sieci, która zapłaci ci 50zl chociażby za 500-1000 wyświetleń. 50gr to max.

Jak już tak na prawdę chcesz zarobić to weź tam adsense wrzuć. Bedxissz miał pare klików to może tą złotówkę uzbierasz Smile


RE: Jaki serwis do reklam CPM na stronkę? - wsite - 14-06-2017 12:12

Ja mam serwis który generuje dziennie 1,5 -2,5 tyś wyświetleń i adsense, daje mi to dziennie zysk około 2-3 zł.


RE: Jaki serwis do reklam CPM na stronkę? - RTBnow.com - 12-09-2017 08:45

Zapraszamy do naszego serwisu!

Emitujemy reklamy w systemie RTB oraz AdExchange jako zaślepki - dzięki temu oferujemy Wam 100% obłożenia.

Reklamy RTB cechują się jednak tym, że są dostosowane do profilu użytkownika, czyli są dla niego ciekawsze Smile

I dodatkowo rozliczamy się w modelu CPM, nie na kliki.

W razie większej ilości pytań, możecie się z nami skontaktować poprzez:
Skype - contact_45953
GG - 61976162
Facebook - fb.me/rtbnow
Twitter - @RTBnow_com