Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fliiby (promowanie zdjęć,linków oraz innych materiałów cyfrowych)1$-5$ za osobę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Fliiby (promowanie zdjęć,linków oraz innych materiałów cyfrowych)1$-5$ za osobę (/Temat-Fliiby-promowanie-zdjec-linkow-oraz-innych-materialow-cyfrowych-1-5-za-osobe-148208)



Fliiby (promowanie zdjęć,linków oraz innych materiałów cyfrowych)1$-5$ za osobę - bimbrownik - 12-06-2017 13:38

Szukasz łatwego sposobu na zarabianie pieniędzy w internecie?

Znalazłem konkretną strona na której można sobie dorobić, promując swój link,dodając zdjęcia,muzykę ,e-booki czy filmy.

Fliiby bo tak nazywa się strona którą dziś wam przedstawiam
została stworzona w celu skupiania ludzi chcących dzielić się swoimi cyfrowymi materiałami z innymi. Nie każdy jednak czerpie przyjemność z samej atencji i zainteresowania innych ludzi Jerk2

Program Partnerski Lol

-System Refferali:

Dostajemy od $1-5$ za każdą osobę która zarejestruje się z naszego linka, a następnie przystąpi do programu partnerskiego.Kwota jaką dostajemy za osobę rejestrującą się z naszego linka jest zależna od kraju pochodzenia oraz liczby osób które dołączą za jego pośrednictwem.

(Przystąpienie do programu partnerskiego jest bezpłatne.Wymaga jednak dodania paru zdjęć. W celu weryfikacji przez nich konta. Można dodawać zdjęcia znalezione w internecie, trzeba jednak uważać aby wyglądały w miarę autentycznie np.były bez znaków wodnych)

-Wyświetlanie naszych materiałów

Napisałem do Supportu ponieważ nie znalazłem na stronie konkretnych informacji dotyczących stawek za wyświetlenia naszego materiału.

Według FAQ- zarobki za wyświetlenia są zależne od liczby dodawanych materiałów, zainteresowania naszymi zdjęciami, oraz miejsca z którego pochodzi ruch.
W zależności od tego dostajemy indywidualną stawkę za 1000 wyświetleń zdjęcia,flimu ,piosenki.


-Zarabianie na blogach/stronach

Jeżeli twoja strona czy blog generuje duży ruch możesz
dodać wtyczkę w której będą wyświetlane twoje materiały.

Wypłaty czyli to co wszystkie tygryski lubią najbardziej.

Strona oferuje wypłaty na:
-Paypal od 25$
-Skrill od 25$
-Payoneer od 25$
-konto bankowe od 250$

Strona wypłaca na zasadach net 30
Dla przykładu:

Zarobiłeś w styczniu 100$ pieniądze będą do Ciebie wysłane na początku lutego.

Jeżeli w ciągu miesiąca nie zarobisz minimalnej kwoty wymaganej do wypłaty, będziesz musiał się bardziej postarać w przyszłym. Masz jednak gwarancje,że to co zarobiłeś nie przepadnie.


Instrukcja zakładania konta:

1.Rejestracja w serwisie
a) Ref Będzie mi niezmiernie miło, przy okazji możesz liczyć na moją pomoc w przypadku napotkania trudności jak to mówią co dwie głowy to nie jedna Huh
b)Czysty Jesteś wolnym człowiekiem wybór należy do Ciebie Xpokerface

2.Potwierdzenie weryfikacja wysłanej na email

3.Aplikowanie do programu partnerskiego "Monetization"
[Obrazek: 1jFVbRC.png]

4.Należy poczekać na weryfikacje wniosku może to potrwać parę godzin.
Ponieważ wszystkie wnioski akceptowane są manualnie.

5.Zarabiaj

Dowody wypłat:
[Obrazek: 6lzSeQi.png]
- Niestety nie mój


RE: Fliiby (promowanie zdjęć,linków oraz innych materiałów cyfrowych)1$-5$ za osobę - wojtpol - 13-06-2017 04:58

Masz może jeszcze dowody?

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka


RE: Fliiby (promowanie zdjęć,linków oraz innych materiałów cyfrowych)1$-5$ za osobę - bimbrownik - 13-06-2017 10:15

(13-06-2017 04:58)wojtpol napisał(a):  Masz może jeszcze dowody?

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Mam, ale nie moje.


RE: Fliiby (promowanie zdjęć,linków oraz innych materiałów cyfrowych)1$-5$ za osobę - bimbrownik - 13-06-2017 14:24

(13-06-2017 04:58)wojtpol napisał(a):  Masz może jeszcze dowody?

Widzę, że założyłeś kilka kont. Nie wiem czy dla ostrożności nie lepiej by było gdyby różniły się trochę od siebie nazwami...Lol
Bynajmniej dziękuje, bo widzę że jeszcze nie zostały zweryfikowane Big Grin


RE: Fliiby (promowanie zdjęć,linków oraz innych materiałów cyfrowych)1$-5$ za osobę - Wojtek574 - 14-06-2017 14:31

Wygląda ciekawie później zrobię konto z refa Wink


RE: Fliiby (promowanie zdjęć,linków oraz innych materiałów cyfrowych)1$-5$ za osobę - Miczek - 14-06-2017 16:54

W ile czasu mozna dozbierac na wyplate?


RE: Fliiby (promowanie zdjęć,linków oraz innych materiałów cyfrowych)1$-5$ za osobę - Wojtek574 - 15-06-2017 23:16

czekam już drugi dzien na akceptacje do programu partnerskiego ;/ Zdjęcia wrzuciłem własne które robiłem i raczej są dobre

Mam chyba nawet spoko pomysł aby mieć dużo odwiedzających ale narazie nie będe go pisał dopiero jak przetestuje to sie podziele ;P


RE: Fliiby (promowanie zdjęć,linków oraz innych materiałów cyfrowych)1$-5$ za osobę - bimbrownik - 17-06-2017 13:24

Właśnie widzę, że Cię zakceptowali Smile Dzięki za dołączenie!


RE: Fliiby (promowanie zdjęć,linków oraz innych materiałów cyfrowych)1$-5$ za osobę - ciastkO - 18-06-2017 13:59

Jakie macie stawki ?