Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dofinansowanie UE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Dofinansowanie UE (/Temat-Dofinansowanie-UE-148178)



Dofinansowanie UE - sheko12 - 11-06-2017 08:49

Co sądzicie o dofinansowaniu z UE na poszczególne kursy/szkolenia? wiem, że można uzyskać dofinansowanie na swój własny biznes, aczkolwiek co raz bardziej zacząłem zastanawiać się nad dofinansowaniem określonego kursu, ale sam nie wiem gdzie tego szukać i jak się dokładnie zgłosić.

Słyszałem o ludziach którzy poniżej 30 roku życia odbywali kurs, np IT, programowanie, czy kurs spawalniczy, jakiś technologiczny etc, obiło mi się o uszy, że biorą udział osoby w szkoleniach z programowania, okres 6 miesięcy, ponoć przekazywana wiedza i praktyka jest na poziomie, a za nie które szkolenia płaca kursantom za odbywany kurs, finansuja dojazd itp.

Generalnie fajna opcja, brał ktoś udział?

Pytam z ciekawości


RE: Dofinansowanie UE - szy1sw - 11-06-2017 09:28

Nie jestem pewny ale teraz chyba jest tak ze by mieć kurs z UE to pierw musisz znaleźć firmę która zechce Cię zatrudnić i podpisze dokumenty


RE: Dofinansowanie UE - Itachi198 - 11-06-2017 14:18

Kolega wyżej ma rację, tak jak i w przypadku stażu czy kursu, musisz znaleźć kogoś kto Cię zatrudni na okres przynajmniej 3 miesięcy.