Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs dla użytkowników zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: Konkurs dla użytkowników zarabiam.com (/Temat-Konkurs-dla-uzytkownikow-zarabiam-com-148172)

Strony: 1 2


Konkurs dla użytkowników zarabiam.com - MrocznyKILL - 10-06-2017 19:54

Witajcie forumowicze.
Co należny zrobić aby wziąć udział w konkursie:

1. Daj mi reputa
2. Wejdź na stronę https://www.g2a.com/r/gry-promocja-szukaj i kup dowolny produkt/gre/program/skina.
3. Napisz w poście co kupiłeś.
4. Losowanie 01.07.2017
5. Zostanie wylosowanych 2 zwycięzców którzy zgarną po 50 FG.


RE: Konkurs dla użytkowników zarabiam.com - KontrolC - 10-06-2017 20:21

Liczy się mój wcześniejszy zakup xd?


RE: Konkurs dla użytkowników zarabiam.com - MrocznyKILL - 11-06-2017 21:27

(10-06-2017 20:21)KontrolC napisał(a):  Liczy się mój wcześniejszy zakup xd?

Ok liczy się Smile W regulaminie nie ma inf kiedy miał być zakup. Kupiłeś kiedyś z mojego refa więc jak najbardziej masz szansę na wygraną w tym konkursie .


RE: Konkurs dla użytkowników zarabiam.com - Pawlak093 - 12-06-2017 17:29

Konkurs dla użytkowników zarabiam czy konkurs dla kupujacych w Twoim sklepie? pokerface


RE: Konkurs dla użytkowników zarabiam.com - rachman - 12-06-2017 19:01

Skin: Galil AR | Sage Spray (Field-Tested)


RE: Konkurs dla użytkowników zarabiam.com - MrocznyKILL - 12-06-2017 20:20

(12-06-2017 17:29)Pawlak093 napisał(a):  Konkurs dla użytkowników zarabiam czy konkurs dla kupujacych w Twoim sklepie? pokerface

Zauważyłem że pojawiają się konkursy "bardziej wymagające " wiec i ja postanowiłem taki zrobić. Sądziłem ze graczy na forum mamy sporo a sklep z konkursu ma naprawdę dobre ceny. Jak komuś jakaś gra chodzi po głowie może tanio kupić a i jest szansa na kilka fg
na forum.


RE: Konkurs dla użytkowników zarabiam.com - Captain - 13-06-2017 20:36

Konkurs jest beznadziejny, a Ty po raz kolejny pokazujesz, że jesteś skąpy. Zakładasz bardziej wymagający konkurs niż inne, gdzie trzeba coś kupić, a nagroda jest dużo mniejsza niż w konkurach innych użytkowników gdzie wystarczy tylko dać reputa i napisać numerek.

Nie dość, że nagroda w Twoim konkursie jest tak mała, że ani nikogo nie zachęci do zakupu z Twojego reffa, ani nawet nie opłaca się w ogóle fatygować z wchodzeniem w ten temat, to jeszcze okazuje się, że masz aż 1700 forum gold, a na nagrody w swoich konkursach tak skąpisz Wink


RE: Konkurs dla użytkowników zarabiam.com - rachman - 13-06-2017 20:45

Skin za 4 grosze to nie majątek nie przesadzajcie Rolleyes
Nagrodę dał jaką chciał, warunki też, po co te dyskusje? Były już konkursy polegające na rejestracjach i nie tylko. Się nie podoba to się nie bierze udziału. Wiadomo przyjemniej kliknąć i czekać na wygraną ale to nie jest jego obowiązkiem dostarczać komuś Goldów za free bo ma ich więcej facepalm
Skąpy to jest totalizator i konkursy subowe Wink


RE: Konkurs dla użytkowników zarabiam.com - MrocznyKILL - 13-06-2017 20:47

(13-06-2017 20:36)Captain napisał(a):  Konkurs jest beznadziejny, a Ty po raz kolejny pokazujesz, że jesteś skąpy. Zakładasz bardziej wymagający konkurs niż inne, gdzie trzeba coś kupić, a nagroda jest dużo mniejsza niż w konkurach innych użytkowników gdzie wystarczy tylko dać reputa i napisać numerek.

Nie dość, że nagroda w Twoim konkursie jest tak mała, że ani nikogo nie zachęci do zakupu z Twojego reffa, ani nawet nie opłaca się w ogóle fatygować z wchodzeniem w ten temat, to jeszcze okazuje się, że masz aż 1700 forum gold, a na nagrody w swoich konkursach tak skąpisz Wink

To mój trzeci konkurs. W pierwszym rozdałem 100 fg totalnie za free nawet reputów nie chciałem kolejny również 100 fg za klik i reputa. Teraz nieco trudniejszy konkurs raz są łatwe raz trudne. Nie będę słuchał narzekań na szczescie są już 2 uczestnicy skoro nikt inny się nie zgłosił to mamy już zwycięzców.


RE: Konkurs dla użytkowników zarabiam.com - KontrolC - 01-07-2017 19:11

Wyniki? Wink