Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pożyczka dla bezrobotnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pożyczka dla bezrobotnego (/Temat-Pozyczka-dla-bezrobotnego-148142)

Strony: 1 2


Pożyczka dla bezrobotnego - JaśnieD - 09-06-2017 13:37

Witajcie, mam do Was pytanie - ale tylko do osób które są obeznane, mieli z tym najlepiej do czynienia. Otóż jestem świeżo po szkole średniej, wybieram się na studia - aktualnie jestem bezrobotny, potrzebuję pożyczki w wysokości ~1500zł najlepiej na okres spłat kilkumiesięczny. Zna ktoś strony które mogłyby mi taką pożyczkę udzielić? Nie mam żadnego dochodu, ale spłacić to na pewno dam radę spłacić, ponieważ mam taką kwotę - lecz chciałbym ją rozłożyć na raty. Z góry dziękuje za pomoc.


RE: Pożyczka dla bezrobotnego - aero2 - 09-06-2017 13:47

Polecam Provident, mają też miesięczne raty, nigdy nie odmówili ojcu bez stałych dochodów, mówisz tylko skąd będziesz miał kasę czy dorabiasz sobie u ludzi.Wink


RE: Pożyczka dla bezrobotnego - JaśnieD - 09-06-2017 13:59

(09-06-2017 13:47)aero2 napisał(a):  Polecam Provident, mają też miesięczne raty, nigdy nie odmówili ojcu bez stałych dochodów, mówisz tylko skąd będziesz miał kasę czy dorabiasz sobie u ludzi.Wink
U, jeżeli to prawda to bym skorzystał - a jaką pożyczkę wziąć, dopasowaną czy samoobsługowa?


RE: Pożyczka dla bezrobotnego - fejQ - 09-06-2017 14:08

Vivus, Wonga (przez neta)- jeśli oddasz w ciągu 30/60 dni to nie masz żadnych odsetek , kosztów itp.

Provident - umowę zawierasz osobiście w swoim miejscu zamieszkania. Oddajesz w tygodniowych ratach po które zgłasza się przedstawiciel. Minusem jest to że w skali całej umowy oddajesz +/- 180% kwoty jaka pożyczyłeś.

Zarówno w Vivus , Wonga jak i Provident masz niemal 100% pewnosci,że pożyczkę otrzymasz, jednak pamiętaj, że kasę musisz oddać.

Zanim weźmiesz pożyczkę zastanów się kilka razy czy będziesz miał tak kwotę jak oddać po miesiącu (vivus, Wonga) lub czy już po tygodniu będziesz miał na pierwszą ratę w Providencie.

Obecnie jestes bez pracy i nie masz chyba pewności czy prace znajdziesz. Co prawda napisałeś, że będziesz miał jak oddać ale mimo to zastanów się... Parabanki i chwilówki wyglądają pięknie w momencie zawierania umowy. Czar pryska w momencie gdy trzeba spłacać lub gdy sobie uświadomisz ile Cię to tak na prawdę kosztuje


RE: Pożyczka dla bezrobotnego - rachman - 09-06-2017 15:14

Provident właśnie zarabia na tym ze po raty przychodzi przedstawiciel. Nie wiem czy da się ale próbować ostro wymuszać by oddawać przelewami raty - to 3/4 kosztów by odeszło. Znajoma znajomej przeliczyła tak kiedyś jej wyszło u nich - jakby nie wciśli jej odbioru kasy przez przedstawiciela to ćwierć tych kosztów obsługi pożyczki by miała. Być może mają takie umowy że można przelewami oddawać jak w innych firmach ale wciskają tego typu bo na tym się dorabiają Wink Warto w każdym razie czytać umowę i dopytywać można sporo oszczędzić - robisz przelew i spokój do tego taniej a nie ktoś przyłazi, czas tracisz bo musisz się na godzinę ustawiać itd. a do tego za to mu płacisz i to nieźle.


RE: Pożyczka dla bezrobotnego - adamcio99922 - 09-06-2017 16:04

W Providencie masz przecież spłatę na konto - co więcej wystarczy w oddziale zapytać i Ci też takiej bez problemu udzielą - choć spotkałem się z opinią znajomego, że na konto pożyczyć pożyczą jak Cię już znają i miałeś tam np 1 pożyczkę co najmniej.


RE: Pożyczka dla bezrobotnego - Roser17 - 10-06-2017 07:51

Ja polecam Ci stronę kokos.pl. Są to pożyczki społecznościowe

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: Pożyczka dla bezrobotnego - kirm - 14-06-2017 10:33

Kilka firm, które z tego co wiem nie sprawdzają tak bardzo bik:
net credit
vivus ( maja chyba najbardziej liberalną politykę przyznawania chwilówek)
wonga
provident chociaż tej firmy akuart nie polecam z racji tego,że pozyczki w niej mają niesamowicie wprost wysokie oprocentowanie, szczególnie jeśli wybierasz opcje spłąty kredytu do ręki a nie na konto
Zorientuj się tak na marginesie najlepiej na forum finansowym


RE: Pożyczka dla bezrobotnego - ikr - 11-08-2017 10:07

Wiekszośc sprawdza ale jakoś ludzim totalnie bez zdolnosci kredytowej takie pożyczki dają. Przykładem jest tutaj mój wujek. Zadłużony gdzie tylko może. 60 letni rencista, który miesięcznie ma 900 zł i komornika nad sobą...A pomimo to ciągle znajduje jakieś pożyczki. Firm takich jest sporo, w sumie to zawsze jakaś coś da.


RE: Pożyczka dla bezrobotnego - wrzochal11 - 11-08-2017 11:14

Na dzień dzisiejszy firm przyznających darmowe pożyczki jest z 40-50 - przeważnie maksymalnie na miesiąc, ale i zdarza się na więcej. Z tych ciekawszych:
- Vivus, darmowa pożyczka na miesiąc, z tym, że nie pytają o miejsce zatrudnienia
- Wonga, koszt pożyczki 10 zł na dwa miesiące, ale chyba można i wziąć pożyczkę na raty z bardzo niskim kosztem, polecam to sprawdzić
- Lendon, tutaj też chyba nie pytają o zatrudnienie, darmowa pożyczka na 45 dni
- MoneyMan, darmowa pożyczka na okres dwóch miesięcy, spłacamy w dwóch ratach, z tym że tutaj pytają o miejsce zatrudnienia

Z tymi ratalnym jest trochę trudniej, bo tam już przeważnie trzeba wskazać miejsce zatrudnienia.

Ciekawostka, jeśli pożyczkę weźmie się za pośrednictwem jakiejś sieci afiliacyjnej, to można jeszcze na tym zarobić, ewentualnie przy większych pożyczkach zmniejszyć jej koszt.

Pożyczkę łatwo wziąć, trudniej już spłacić - o tym należy zawsze pamiętać, spóźnisz się nawet dzień = NIEDOBRZE