Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! (/Temat-Dziwny-problem-z-weryfikacja-zdjeciowa-na-FB-148122)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - marcel_kk - 09-06-2017 12:36

Skoro tak dobrze Ci idzie odblokowywanie to zacznij na tym zarabiać.


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - xjointmanx - 09-06-2017 12:49

Jeżeli mam konto na FB swoje prywatne i tam założe fanpage i grupe to też mogę mieć takie problemy ?


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - Apps - 09-06-2017 12:50

Napisałem jak to wygląda u mnie, zarobek był by z tego marny więc dla mnie odpada poza tym każdy może sam to ogarnąć i pewne rzeczy zauważyć.


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - pavi - 09-06-2017 13:22

Ile czasu czeka się na tą weryfikację średnio? Bo u mnie minął już dzień i dup jak zarazie.

[Obrazek: 91FLkFdMQ6_I0ggmnVMH9A.png]

@marcel_kk no to się doczekałem Jerkfacepalm


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - MatiMaister - 12-06-2017 20:09

U mnie to samo.
Wszystkie konta padają, niezależnie czy mają rok, czy tydzień. Nic nie pomaga. Raz odblokowali po wysłaniu zdjęcia, później znowu kazali wysłać foto, ostatecznie dezaktywowali konto.

Nie mam pomysłu, co zrobić.


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - pavi - 12-06-2017 22:05

No u mnie też dupa. Zdobyłem kontakt do człowieka co zrobi takie konto co zawsze odblokuje ale on woła 50zł za konto. Zaczajać życie pojawili się ban to ci uświadomi ze Twoja wina i ze się nieda to dziękuje bardzo za taki interes az mi kapcie spadły jak powiedział 50zł Undecided z tym ze weryfikuje on po znajomych te zdjęciowe itd itd


po mojemu będzie to weryfikowało komputer i jego adres karty mac i innej opcji być po prostu nie może. tak sobie teraz siedzę i myślę ze napisałem kiedy kometarz o "dzikusach" i on zdobył dużo like teraz patrze an swoim oryginalnym koncie ze od roku spadał mi zasięg do znajomych tego co publikuje. a tak zawsze było wszystko ok. Byc może mnie na jakąś czarna listę wrzucili albo coś...

czy koledzy też coś takiego zauważyli?


Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - damianus627 - 12-06-2017 22:23

Ja wczoraj założyłem konto i dzisiaj już mam na nim 1000 znajomych bez żadnego problemu. Nawet telefonicznej weryfikacji nie miałem.


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - Mirror - 13-06-2017 01:43

cały czas weryfikacja zdjęciem twarzy i dezaktywacja...


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - pavi - 13-06-2017 11:40

mam pytanie czy można jakoś zakamuflować adres mac karty sieciowej? bo coś czuje ,ze to będzie problem.


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - damianus627 - 13-06-2017 11:45

Adres MAC można zmienić.