Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! (/Temat-Dziwny-problem-z-weryfikacja-zdjeciowa-na-FB-148122)

Strony: 1 2 3 4


Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - pavi - 08-06-2017 12:49

Dzień dobry!

Mam bardzo duży problem z FB,który uniemożliwia mi jakąkolwiek pracę z kontami. Nie znam się na tym ponoć to jakaś nowa weryfikacja ,którą zapewnili oczywiście spamerzy 4 no ale oni też potrafią to i pewnie w jakiś sposób obejść. Tongue

[Obrazek: SHYSru4EQ4uxyhgMdfSv1w.png]

Co ciekawe NIGDY NIE DZIAŁALEM NA FB nie prowadziłem żadnego spamu itd. Dlatego też adres MAC komputera no nie może być na cenzurowany konta potwierdzone telefonicznie itd. Każde wykonywane z innego IP przez sprzedawcę. Co ciekawe konta na ,które się logowałem tylko sprawdzić czy działają od sprzedawcy też padły.
Czyli nie robiłem nic only login i dziś "udupione już".
Sprzedawca powiedział ze to nowa weryfikacja i niema pojęcia co zrobić.

Logowanie wykonywałem z przeglądarki chrome w trybie incognito oraz IE niema znaczenia, wszystko jest martwe. Idea Słucham rozwiązań plusiki już przygotowane Cool


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - maniek250 - 08-06-2017 13:02

Musisz mieć przygotowane zdjęcia, których nie ma w google i na facebook i im wysłać, powinno być ok (zdjęcia mają być tej samej osoby co na profilowym)


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - pavi - 08-06-2017 13:11

(08-06-2017 13:02)maniek250 napisał(a):  Musisz mieć przygotowane zdjęcia, których nie ma w google i na facebook i im wysłać, powinno być ok (zdjęcia mają być tej samej osoby co na profilowym)

No tak by to dawało mi do zrozumienia. Tylko skąd Ja niby takie foty mam wziąć?


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - maniek250 - 08-06-2017 13:39

np. nk.pl i inne tego typu serwisy, albo zdjęcie z netu i przerobienie go np w photoshopie


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - pavi - 08-06-2017 13:43

no własnie próbuje tego rozwiązania.


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - xjointmanx - 08-06-2017 14:19

Ja to samo mam, a ze siosta ma miliony swoich zdjec jedno wybralem i wyslalem czekam az odblokiują juz 2gi dzien


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - Lexiw - 08-06-2017 15:56

FB po wysłaniu zdjęcia często też dezaktywuje konto

Wysłane z mojego PSP3504DUO przy użyciu Tapatalka


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - xjointmanx - 08-06-2017 17:37

No pisze mi ze konto jest zablokowane ze względów bezpieczeństwa jakie sa szanse na odblokowanie ?

Edit
Teraz probowalem sie zalogowac na konto i konto zostalo zablokowane ma ktos jakis poradnik jak zakładac konta ktore nie padnie potrzebne mi jest tylko pod fanpage i grupe


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - marcel_kk - 09-06-2017 08:29

Nowa polityka Facebooka, walka z spamem i fikcja, także czasy zarabiania na fejsie odchodzą do historii. Fejs jest bardzo kapryśny nigdy nie wiadomo kiedy wyskoczy weryfikacja zdjęciowa znajomych, dodanie numeru telefonu, czy najnowszy hit sezonu "Prześlij nam swoje zdjęcie".
Nie ma znaczenia czy zdjęcie występuje już w necie lub czy jest całkiem nowe, w 90% pojawia się komunikat "konto dezaktywowane".
Mogę Ci podpowiedzieć jedynie że jak kupujesz konta które sa już uzupełnione zdjęciem profilowym to załóż sobie folder z imieniem i nazwiskiem tego konta, skopiuj fote profilowa, image google poszukaj bardzo podobnej, najlepiej dobrze widoczna twarz i czekaj jak wyskoczy komunikat, wtedy wysyłasz i czekasz...Nie ma innego sposobu.


RE: Dziwny problem z weryfikacją zdjęciową na FB?! - Apps - 09-06-2017 08:33

Z większością się zgodzę ale nie z tym 90%, być może u ciebie tak jest ale dla przykładu u mnie 90% kont jest odblokowywanych po przesłaniu zdjęcia. Tak samo z występowaniem zdjęcia w necie, pewniejsze jest zdjęcie, którego nigdzie nie ma.