Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SEO pod Polskę. GSA / RankerX - kilka pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: SEO pod Polskę. GSA / RankerX - kilka pytań (/Temat-SEO-pod-Polske-GSA-RankerX-kilka-pytan-148120)



SEO pod Polskę. GSA / RankerX - kilka pytań - war43 - 08-06-2017 11:00

Witam.
Niedawno udało mi się zbudować niewielki dochód pasywny w kilku sieciach.
Postanowiłem więc poświęcić te pieniądze kupić oprogramowanie, proxy, VPS'a itd. oraz zacząć naukę pod kątem SEO.

Na pierwszy ogień poszły oczywiście frazy z niewielką, bądź niemalże zerową konkurencją.

No ale mniejsza z moją historią, przejdźmy do pytań:


1. GSA - Listy
Czy mógłby mnie ktoś nakierować na poradniki dotyczące budowania własnych list?


Chodzi mi głównie o podstawy tworzeniu footprintów, ponieważ o samym budowaniu list przy użyciu Scrapeboxa widziałem już kilka poradników (choć moja wersja "cracked" średnio chce ze mną współpracować - nie mogę się uporać z głupim znalezieniem proxy, ale myślę, że jak przysiądę to dam radę)
Byłoby mi niezmiernie miło, gdyby znalazło się coś w Naszym ojczystym języku, niemniej jednak po Angielsku także dam radę się doczytać.

______________________________
2. GSA - Tier2.
Czy jest duża różnica, między budowaniem Tier2 na własnych listach w języku Polskim, a budowaniem go na gotowych listach?
Czy w przypadku gotowych list warto zaznaczyć w GSA, aby dodawał linki tylko na Polskich stronach, czy wystarczy, że dodawane artykuły będą w języku Polskim?


Dysponuję:
-SERocket Lists
-SER Verified Lists
-SER Power Lists

______________________________

3. GSA - Szybkość działania.
Od czego może zależeć moje VPM / LPM?


Obecnie korzystam z w.w gotowych list.
GSA mam ustawione na 1000 wątków - choć realnie strasznie skacze. Raz używa 1000, a raz 50.
Moje VPM wynosi ~5, zaś LPM ~8.
Używam VPS Windows 2012, 4 rdzenie, 12GB RAM. (Contabo, najtańszy SSL)
______________________________

4. RankerX - Tier1.
Czy pozycjonowanie Polskiej strony w Angielskich artykułach może przynieść pozytywne efekty?


Testowo postanowiłem poświęcić na to jedną ze stron.
Buduję artykuły przy użyciu wbudowanego buildera, a następnie spinnuję w WordAI.
Do każdego posta zostaje przypięty Blurb - dość długi, ręcznie napisany i wysoce zespinnowany. W nim zostaje umieszczony link do MoneySite.
Tę metodę i tak i tak będę testować ponieważ zabiera mi na prawdę niewiele czasu, niemniej jednak chciałbym poznać opinie specjalistów.

______________________________

5. RankerX - Tier1 - Social Network.
Jaka jest optymalna liczba postów dodawanych na jedno konto?


Obecnie testuję metodę, w której stale dodaję linki do tych samych kont, z czego 70% postów ma zawierać link do MS.
W chwili obecnej jest ich ponad 20 na konto.
Metoda jest testowana na artykułach niskiej jakości - pobrane z innej strony, a następnie zespinnowane przy pomocy Synogloty bez poprawek.



______________
Na razie to tyle.
Dlaczego pozycjonuję strony z zerową konkurencją przy użyciu softów?
A dlatego, że z założenia chcę prowadzić jak największą ilość takich stron, co pozwoli mi na testowanie różnych metod. Ręcznie dałbym radę ogarniać ich znacznie mniej.


RE: SEO pod Polskę. GSA / RankerX - kilka pytań - cezar78 - 08-07-2017 21:36

Wątków w GSA ustaw max 300. Pozycjonowanie GSA własciwie umarło, mi tylko udaje się wbić na parę dni do top 10 używając facebook event jako parasite. Czasem tez jakieś wideo youtube wejdzie do top 10 na bardzo łatwą fraze. Trochę późno zakupiłeś te programy kiedy juz praktycznie nie działają


RE: SEO pod Polskę. GSA / RankerX - kilka pytań - kkmmedia - 09-07-2017 09:40

Dokładnie trochę już "too late" na ten soft.


RE: SEO pod Polskę. GSA / RankerX - kilka pytań - war43 - 09-07-2017 20:48

Po pierwsze, nie kupiłem GSA, używam wersji Cracked Tongue

Po drugie, nie miałem na myśli Churn & Burn, tylko budowanie T2 i (ewentualnie wyższych) - do T1 kupiłem RankerX.


RE: SEO pod Polskę. GSA / RankerX - kilka pytań - cezar78 - 10-07-2017 13:37

Tak czy siak nie ma szans wypozycjonować się żadnym spam botem


RE: SEO pod Polskę. GSA / RankerX - kilka pytań - war43 - 10-07-2017 18:12

Proszę Cię, jeśli czegoś nie sprawdziłeś, to dodawaj przed takimi wypowiedziami słowa "Moim zdaniem", "Według mnie", czy coś w ten deseń.
Po co wprowadzać ludzi w błąd swoimi domysłami?

PS.
U mnie sprawy mają się dość dobrze.
Korzystam głównie z RankerX, GSA, kupnych Social Signals.


RE: SEO pod Polskę. GSA / RankerX - kilka pytań - a00 - 08-01-2018 19:09

GSA bez własnych list będzie praktycznie bezużyteczny. Musisz zdobywać własne listy z linkami, wtedy używanie GSA przyniesie zadowalające efekty, inaczej to praca na marne w tym przypadku.


RE: SEO pod Polskę. GSA / RankerX - kilka pytań - Rider - 27-01-2018 18:08

(08-01-2018 19:09)a00 napisał(a):  GSA bez własnych list będzie praktycznie bezużyteczny.

Tak jak każdy inny soft..


RE: SEO pod Polskę. GSA / RankerX - kilka pytań - Lerum - 03-02-2018 16:12

(08-06-2017 11:00)war43 napisał(a):  4. RankerX - Tier1.
Czy pozycjonowanie Polskiej strony w Angielskich artykułach może przynieść pozytywne efekty?


Testowo postanowiłem poświęcić na to jedną ze stron.
Buduję artykuły przy użyciu wbudowanego buildera, a następnie spinnuję w WordAI.
Do każdego posta zostaje przypięty Blurb - dość długi, ręcznie napisany i wysoce zespinnowany. W nim zostaje umieszczony link do MoneySite.
Tę metodę i tak i tak będę testować ponieważ zabiera mi na prawdę niewiele czasu, niemniej jednak chciałbym poznać opinie specjalistów.


Jakiś czas temu testowałem Rankera z angielskimi artami pod stronkę PL i całkiem dobrze to wypadło. Odnoszę wrażenie, że nie tak skutecznie jak gdy arty były po polsku, ale z drugiej strony nisze mam różne, a tym samym konkurencja też różna i trudno porównać skuteczność.

Odpowiadając w skrócie na Twoje pytanie - tak, może przynieść efekty ^^