Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
THE LONDON BRIDGE ATTACK - Atak Islamu w Londynie - Max Kolonko Mówię Jak Jest - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: THE LONDON BRIDGE ATTACK - Atak Islamu w Londynie - Max Kolonko Mówię Jak Jest (/Temat-THE-LONDON-BRIDGE-ATTACK-Atak-Islamu-w-Londynie-Max-Kolonko-Mowie-Jak-Jest-148075)



THE LONDON BRIDGE ATTACK - Atak Islamu w Londynie - Max Kolonko Mówię Jak Jest - Pawlak093 - 07-06-2017 00:33






RE: THE LONDON BRIDGE ATTACK - Atak Islamu w Londynie - Max Kolonko Mówię Jak Jest - kaktuho - 07-06-2017 00:57

poświeciłem się ... wysłuchałem go do końca... prawie ...

Pierwszy raz z nim się troszkę zgadzam .... Najgorzej ma biały heteroseksulany facet.... takiego o wszystko można oskarżyć ... czy to homoseksualizm, rasizm, seksizm.... Jak ciemnoskóry zgwałci feministkę białą to powiedzą zaraz że to nieporozumienie kulturowe ... Biały facet wyjdzie z zoną i dziećmi na ulicę z flagą "jestem normalny, hetero" to dostanie 4 lata za zniesławienie mniejszości społecznej oraz nawoływanie do nienawiści....

Teraz mniejszość rządzi większością ... nowa definicja demokracji ....


RE: THE LONDON BRIDGE ATTACK - Atak Islamu w Londynie - Max Kolonko Mówię Jak Jest - tugicram - 20-12-2017 11:01

Co się dzieje w tym londynie...


RE: THE LONDON BRIDGE ATTACK - Atak Islamu w Londynie - Max Kolonko Mówię Jak Jest - karoltevez92 - 20-12-2017 12:09

(20-12-2017 11:01)tugicram napisał(a):  Co się dzieje w tym londynie...

Co się dzieję z tym światem ...