Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[YT] Endurowy kanał na YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [YT] Endurowy kanał na YT (/Temat-YT-Endurowy-kanal-na-YT-148040)



[YT] Endurowy kanał na YT - m2ti666 - 05-06-2017 18:31

Witam wszystkich!
Mam zamiar prowadzić dziennik pracy tutaj bo może mnie to coś bardziej zmotywuje do regularnej pracy nad kanałem,może ktoś da mi jakieś dobre sugestie.
Kanał który prowadzę ma zaledwie 445 subów i jakieś 53k wyświetleń łącznie więc liczba nie powala. Lol
Kanał połączony z adsensem ale dotychczas zarobiłem 83zł których nie potrafię póki co wypłacić.
Tematyka kanału jest dosyć oklepana bo na yt jest multum endurowych filmów i ciężko się wybić.
Teraz mam zamiar udostępniać filmy na grupach fb żeby dotrzeć do większej ilości odbiorców z Polski oraz innych krajów.
Na zarabianiu w internecie kompletnie się nie znam,tak że pomyślałem że może parę groszy chociaż z yt wyciągnąć jak kanał trochę się rozwinie(chociaż żeby na jeden wypad na paliwo starczyło) Sad
CEL póki co to 1500 subów do końca roku i chociaż 150zł na adsensie(łącznie z aktualnym stanem)
Będę kilka razy w tygodniu zdawał relację co się dzieje.
link do kanału jeśli ktoś będzie zainteresowany https://www.youtube.com/channel/UCu6mHTVGio0psxrmEwccByw

Pozdrawiam! Smile



RE: [YT] Endurowy kanał na YT - furmanfurman - 05-06-2017 20:06

Siemanko, powodzonka życzę, będę śledził =D

Gdybyś potrzebował kogoś, kto pomoże ci sie rozreklamować, napisz Wink


[YT] Endurowy kanał na YT - tomek7912 - 05-06-2017 21:52

Powodzenia, lecz to dość niszowy content.


RE: [YT] Endurowy kanał na YT - smagalaz - 06-06-2017 12:35

Zadbaj o długość filmów. Na takich kilkusekundówkach może i coś zarobisz, ale na pewno nie tyle, co na jednym, kilkunastominutowym filmie, do którego można załadować kilka reklam.

Daj ludziom jakąś wartość, wiedzę, a kanał sam będzie się promować.


RE: [YT] Endurowy kanał na YT - m2ti666 - 06-06-2017 15:13

Dzięki Panowie za pozytywne opinie !Smile
Wrzuciłem dwa filmy na kilka grup na fb wczoraj,parę wyświetleń wskoczyło ale facebook strasznie ogranicza zasięg filmów,materiał np dotarł do ok 2000 osób z czego obejrzało może z 40...Undecided
Nie wiem jak dokładnie działają te facebookowe algorytmy ale film wrzucony np na fanpage z facebookowego playera dociera do większej ilości osób niż film wrzucony na ten sam fp tyle że wgrany na yt.
Zielony jestem w tym temacie więc sorry jak bym pisał głupoty Big Grin


RE: [YT] Endurowy kanał na YT - m2ti666 - 20-06-2017 16:12

Witam!
ostatnio wrzuciłem parę filmów na grupy,wpadło w sumie kilka wyświetleń (500 więcej w stosunku do zeszłego miesiąca) i 6 subskrybcji,chociaż dalej mnie to nie satysfakcjonuje za specjalnie to i tak będę próbował dalej,może uda się dobić w ciągu miesiąca chociaż do tych 500 subksrybcji Smile


RE: [YT] Endurowy kanał na YT - MrSlasher - 23-06-2017 22:02

Elegancko ci szło na megawatt, szkoda, że ci sprzęgło jebło Sad


RE: [YT] Endurowy kanał na YT - freestyper - 24-06-2017 07:25

Powodzenia Big Grin
Zapraszam do grupy moze jakies wyswietlenia wpadną Big Grin
LWG


RE: [YT] Endurowy kanał na YT - Miedziany - 24-06-2017 13:15

Ja bym zmienił nazwe kanału na jakąś 'fajną' oraz muzyka w nie kórych filmach też mi się nie podobała, troche ciszej bym dał i inne utwory jakieś, a poza tym gitara, suba ode mnie masz!