Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Badanie Opinii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Badanie Opinii (/Temat-Badanie-Opinii-148039)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Badanie Opinii - wrzochal11 - 29-08-2017 21:33

(29-08-2017 20:37)mks22 napisał(a):  Bo ostatnio w sezonie wakacyjnym faktycznie był spory zastój z ankietami. Pewnie mało kto w tym czasie zebrał więcej punktów.

Czyli wakacyjny okres jest słaby dla wypełniających ankiety?
We wrześniu spodziewać się lepszych wyników Smile

Chociaż na tle innych paneli z ankietami portal Badanie-Opinii wypada słabo. Może po prostu moje zdanie nie jest dla nich zbyt cenne Smile


RE: Badanie Opinii - mks22 - 30-08-2017 08:16

No, na razie słabo, bo to młody portal, muszą złapać więcej klientów. Inne portale działają już od lat, więc łatwiej o systematyczne badania.


RE: Badanie Opinii - chincyk - 30-08-2017 13:38

ale może być tak że im więcej użytkowników tym mniej ankiet dla Nas... zauważyłem to w opinie.pl - kiedyś było u nich duużo więcej ankiet Sad


RE: Badanie Opinii - karo1919 - 13-09-2017 14:10

Wygląda ciekawie Smile


RE: Badanie Opinii - Klik - 13-09-2017 18:26

Na ile ankiet i punktów tygodniowo może liczyć nowy użytkownik?

Zapisałem się do kilku paneli i w niewielu udaje się dostać więcej niż 2 ankiety w tygodniu.


RE: Badanie Opinii - chincyk - 15-09-2017 14:08

(13-09-2017 18:26)Klik napisał(a):  Na ile ankiet i punktów tygodniowo może liczyć nowy użytkownik?

Zapisałem się do kilku paneli i w niewielu udaje się dostać więcej niż 2 ankiety w tygodniu.

To zależy czy serwisy mają dużo badań do rozsyłania - bywają też kiepskie okresy z małą liczbą ankiet. Pamiętam jak zaczynałem wypełnianie i też na początku było mało do wypełniania ale teraz po kilku latach wypełniania nie narzekam Wink


RE: Badanie Opinii - mks22 - 29-09-2017 10:39

A orientuje się ktoś może na jakich zasadach działa ten program partnerski? Nigdzie nie potrafię znaleźć informacji odnośnie tego, ile procent nalicza od ankiety osoby poleconej?


RE: Badanie Opinii - ggusiaja - 29-09-2017 10:47

W sierpniu też u mnie była wypłata w ciągu 7 dniSmile ostatnio z ankietami u mnie średnio ale i tak lubię ten panel, ankiety są dość krótkie, dobrze punktowane


RE: Badanie Opinii - mks22 - 29-09-2017 11:04

Fajna była ostatnio ta ankieta na temat wody, krótka i przyjemna Big Grin


RE: Badanie Opinii - chincyk - 20-10-2017 10:30

Witam, właśnie pojawił się nowy bliźniaczy serwis:

Demando to firma zajmująca się badaniami rynku, klienci serwisu wypowiadają się na temat różnych produktów/usług np. co powinno w nich zostać zmienione aby były odpowiednio dopasowane do Naszych potrzeb.


[Obrazek: demando.jpg]


Wszelkie informacje przesłane do serwisu Demando są objęte całkowitą poufnością - przestrzegają zapisów o ustawie o Ochronie Danych Osobowych. Działają również zgodnie z międzynarodowo uznanymi ustaleniami etycznymi dotyczącymi badań rynku i badań opinii, określonymi przez ESOMAR (European Society of Opinion and Market Research)

[Obrazek: demando1.jpg]

Co do wynagrodzeń mamy do wyboru:

- Doładowanie telefonu - od 50pkt (5zł, 10zł, 20zł) Orange, Plus, T-Mobile, Play, Heyah, Sami Swoi.
- Przelew na konto bankowe - od 500pkt (50zł)
- Cel charytatywny Pajacyk - 500pkt (50zł)

[Obrazek: demando2.jpg]